Priamo na svahu lyž. strediska Ski Makov

Drevenica pri vleku je situovaná v krásnom horskom prostredí malebnej kysuckej obce Makov, priamo na svahu obľúbeného lyžiarskeho strediska Ski Makov. Výborná poloha drevenice v kombinácii s jej moderným vybavením je zárukou skvelej dovolenky plnej aktívneho oddychu ako aj výnimočného relaxu. Celoročne si tu môžete vychutnávať množstvo príjemných turistických prechádzok a hrebeňových túr prekrásnou okolitou prírodou Kysuckých Beskýd a Javorníkov. Veľmi blízko od drevenice to budete mať aj k Jazdeckému klubu Makov (400 metrov), kde si môžete dopriať jazdy na koni. V blízkom okolí si prídu na svoje aj milovníci hubárčenia, zberu lesných plodov, rybolovu či spoznávania kultúrno-historických pamiatok, ktorí môžu navštíviť neďaleký rodný dom Jozefa Kronera, kaštieľ v Bytči alebo Hričovský hrad.

Keďže je drevenica umiestnená priamo pri vleku - na svahu lyžiarskeho strediska Ski Makov, v zimnom období Vám postačí, ak si ráno obujete lyžiarky a lyže, a priamo od drevenice sa svahom spustíte k spodnej časti lyžiarskeho strediska. Počas celého pobytu si tak môžete vychutnávať skvelú lyžovačku v kruhu svojej rodiny a priateľov. Vo vzdialenosti 200 metrov od objektu sú Vám rovnako k dispozícii reštauračné služby Vínnej pivnice Makov, kde si príjemne oddýchnete, posedíte pri pohári lahodného vínka a občerstvíte sa širokou ponukou jedál.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v moderne zariadenej drevenici, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 10 až 11 osôb. Na prízemí drevenice je pre Vás pripravená priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a pohodlným posedením, ktorá je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastných jedál. Súčasťou prízemia drevenice je taktiež kúpeľňa s vaňou a dvomi umývadlami, samostatná toaleta a jedna z 5-tich útulných priestranných spální. Na poschodí objektu sa nachádzajú ďalšie štyri 2-lôžkové spálne, pričom v jednej z nich je možné využiť jednu prístelku. Práve z izby s možnosťou využitia prístelky, kde je pre Vás pripravené aj posedenie, si môžete vychutnávať výhľad priamo na zjazdovku strediska. Rovnaký výhľad je Vám k dispozícii aj z druhej 2-lôžkovej izby s balkónom. Pre zaistenie komfortu hostí je poschodie drevenice dovybavené druhou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Ak túžite po skvelej dovolenke v moderne zariadenej drevenici, s bohatými možnosťami celoročných voľnočasových aktivít, srdečne Vás k nám pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.