Len 80 m od lyžiar. strediska Ski Makov

Ski chaloupka Sněženka je situovaná v nádhernom prostredí Kysúc, na okraji malebnej obce Makov, vo vzdialenosti len 80 metrov od zjazdovky lyžiarskeho strediska Ski Makov. Ak túžite po dovolenke uprostred krásneho prostredia s dokonalým súkromím a dostatkom možností aktívneho oddychu, srdečne Vás k nám pozývame. Blízke okolie ubytovania poskytuje množstvo turistických prechádzok a cyklistických tras krásnou prírodou Chránenej krajinnej oblasti Kysúc. Spoznať tak môžete očarujúcu prírodu Javorníkov a Kysuckých Beskýd. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj hubárčením, rybolovom a návštevou neďalekých kultúrnych a historických pamiatok. V zimnom období si u nás môžete vychutnať jedinečnú lyžovačku na blízkych svahoch Ski centra Makov.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej chalúpke s možnosťou pohodlného ubytovania až 14 osôb. V dolnej časti objektu sú hosťom k dispozícii dve spálne, jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková. Príjemne relaxovať v kruhu svojich priateľov a rodiny tu môžete v spoločenskej miestnosti s krbovou pieckou, televízorom so satelitom, DVD prehrávačom a pohodlnou rokladacou pohovkou. Spoločenská miestnosť je súčasne prepojená s jedálenskou časťou a kompletne vybavenou kuchyňou, vhodnou na prípravu chutných domácich jedál. Využívať tu môžete taktiež jednu kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou ako aj jednu samostatnú toaletu.

Vo vrchnej časti chalupy sú pre Vás pripravené ďalšie dve 2-lôžkové spálne ako aj druhá útulná spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchynka a kúpeľňa s vaňou a toaletou. V priestoroch celej chalupy je zároveň zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. K dispozícii je Vám tu aj miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží.

Príjemne oddychovať môžu ubytovaní hostia v záhradnej časti chalupy s možnosťou vonkajšieho posedenia. Pripravený pre Vás je tu taktiež záhradný krb či elektrický gril, na ktorom si môžete pripraviť lahodné grilované špeciality. Váš pobyt si môžete u nás spríjemniť aj hraním rôznych loptových hier. Vaše ratolesti sa zabavia v pieskovisku, na hojdačke čí šmýkačke. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chalupe, resp. v jej dvore.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá