Príjemné ubytovanie s wellness službami

Penzión Adam je situovaný v nádhernom prostredí Kopaníc, pod lesom v kysuckom údolí pri sútoku riek Kysuca a Trojačka. Krásna okolitá príroda poskytuje našim návštevníkom široké možnosti turistiky, cykloturistiky a hubárčenia. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete hraním bowlingu, golfu či tenisu. V zimnom období potešíme aj všetkých milovníkov lyžovania, využiť môžete napr. blízke lyžiarske vleky v stredisku Kasárne alebo vlek Tatrapoma v osade Čierne.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v príjemne zariadených izbách rodinného penziónu. Hosťom je k dispozícii 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou dvoch prísteliek a jedno štúdio s kapacitou 2 až 4 lôžok. K výbave všetkých izieb patrí LCD televízor s DVD prehrávačom, chladnička a WiFi pripojenie na internet. Samozrejmosťou každej izby je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Ubytovaní hostia môžu na prípravu jedál využívať kompletne zariadenú kuchyňu penziónu s veľkou jedálenskou časťou, slúžiacou zároveň ako spoločenská miestnosť. Pre hostí preferujúcich väčšie súkromie máme v našej ponuke štúdio so samostatným vchodom, vybavené priestrannou spálňou so zabudovaným DVD prehrávačom, zariadenou kuchynkou s jedálenským kútikom a kúpeľňou s toaletou.

K penziónu patrí veľká záhrada s altánkom s možnosťou posedenia a grilovania na záhradnom krbe. Dopriať a vychutnávať si relax môžu ubytovaní hostia v rodinnej vinotéke a v relaxačných priestoroch penziónu so saunou a vírivou vaňou (pre 5 osôb). Využívať u nás môžete aj minifitnes a máte tu tiež možnosť objednania si kontinentálnych raňajok. A nezabudli sme ani na tých najmenších, pre nich máme pripravené detské ihrisko s pieskoviskom, preliezkami, šmýkačkou, hojdačkou a trampolínou.