Drevenica v krásnom tichom prostredí

Chata Dolinky sa nachádza v tichom horskom prostredí Kysúc a Horného Považia v katastri obce Veľké Rovné. Chata ponúka malebné výhľady do okolia a množstvo turistických a cyklistických chodníkov.

Užite si pobyt s Vašou rodinou a deťmi na veľkej rodinnej chate v krásnom horskom prostredí s výhľadom na okolitú krajinu. Ponúkame Vám ubytovanie v drevenici s celkovou kapacitou 15 lôžok. Na poschodí sú Vám k dispozícii spálne s nasledovným rozložením:

1 x dvojlôžková izba: 1 x manželská posteľ
1 x štvorlôžková izba: 1 x manželská posteľ + 2 x jednoposteľ
1 x šesťlôžková izba: 2 x manželská posteľ + 2 x jednoposteľ + prístelka + detská postieľka

Prízemie chaty tvori spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, biliardom a spoločenskými hrami. Nájdete tu aj rozkladací gauč s možnosťou dvoch prísteliek. Jedlo si pripravíte v plne zariadenej kuchyni s elektrickým sporákom, rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Tiež je tu kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a automatickou práčkou. Nechýba ani toaleta, jedna na poschodí a jedna na prízemí.

K objektu patrí aj sauna, multifunkčné ihrisko (futbal, basketbal, volejbal, tenis, bedminton), stolný tenis a pieskovisko s hračkami pre deti. V altánku môžete opekať a grilovať rôzne špeciality. Vyberte sa na dovolenku do tohto malebného a tichého prostredia. Tešíme sa na Vašu návštevu.