Chalupa s mini-rančom (muflóny, daniele)

Chalupa Johana sa nachádza v krásnom a tichom prostredí Javorníkov, v katastri obce Veľké Rovné, na kopci, takmer na samote, s veľkou ovocnou záhradou. Zaujímavosťou je zvlášť oplotený areál farmy danielov, muflónov a tiež tu nájdete koňa, ovce, zajace a psíka. Pekná chalupa s vybavením pre šport, relax, strážené parkovisko vo vnútri uzatvoreného areálu.

Samotná chalupa má kapacitu 19 lôžok. Prízemie chaty tvori priestranná spoločenská miestnosť s televízorom a krbom, ktorá je prepojená s kuchyňou s posedením. Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom, rúrou na pečenie, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a základným kuchynským riadom. Na prízemí chalupy nájdete tiež trojlôžkovú spálňu, päťlôžkovú spálňu a kúpeľňu so sprchou a toaletou. Na poschodí objektu sú ďalšie tri spálne (dvojlôžková, štvorlôžková a štvorlôžková s prístelkou). Nechýba tu ani kúpeľňa so sprchou a toaletou.

V areáli chalupy môžete využívať posedenie na terase, záhradné osvetlené posedenie so zastrešením, gril a kotlík na guľáš. Deti sa potešia hojdačkám, preliezkam, šípkam a pieskovisku. K dispozícií je tu aj stolný tenis, basketbalové ihrisko a malé futbalové ihrisko s bránkami, prípadne stolný futbal.

Relax, pohoda a malebná príroda robí z tohto miesta naozaj pokojnú dovolenkovú destináciu nie len pre rodiny s deťmi, ale aj pre skupinky priateľov či pracovné kolektívy. Tešíme sa na Vašu návštevu a na stretnutie s Vami.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty