Pekný penzión s výhľadom na Baziliku

Romantický penzión sa nachádza v pokojnom prostredí Kováčovských kopcov pod Burdovskými vrchmi, neďaleko populárneho Štúrova. V našom penzióne Vám s potešením zorganizujeme oslavy, svadby, firemné akcie a samozrejme radi ubytujeme páry aj jednotlivcov.

Poloha penziónu je ideálna ako východiskový bod pre turistiku po vyznačených chodníkoch v spomenutých Kováčskych kopcoch a Burdovských vrchoch. Po dni strávenom v prírode je tu pre Vás termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove, ktoré je jednou z najobľúbenejších atrakcií pre malých aj veľkých. Ak sa Vám zažiada spoznať kultúrne pamiatky odporúčame navštíviť Mestské múzeum a Mestskú galériu v Štúrove. Odtiaľ sa zaveziete mestským vláčikom priamo do Ostrihomu, kde sa pokocháte impozantnou Bazilikou.

V našom penzióne ubytujeme celoročne maximálne pätnásť hostí. Nádherný výhľad na monumentálnu Baziliku, Dunaj a malebné hory na Vás čaká v každej z izieb.

K dispozícii sú Vám nasledujúce možnosti ubytovania:
- tri 2-lôžkové izby Superior s manželskou posteľou,
- jedna 2-lôžková izba Superior s manželskou posteľou a prístelkou,
- dve 3-lôžkové izby Standard s tromi oddelenými posteľami.

Komfortné izby sa nachádzajú na poschodí. Všetky sú vybavené televízorom s káblovým príjmom, chladničkou, klimatizáciou, samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Každá izba je dovybavená balkónom s posedením. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V reštaurácii s krbom, ktorá je súčasťou penziónu sa môžete dosýta naobedovať a navečerať. V prípade rezervácie viac ako piatich izieb Vám po dohode zabezpečíme aj raňajky. Príjemne si posedíte aj na priestrannej terase so slnečníkmi alebo v altánku. Pre najmenších je pri terase pripravený detský kútik s domčekom, hojdačkou a rôznymi hračkami, s ktorými sa pohrajú na mäkučkom koberci. Počas horúcich dní sa občerstvíte lahodným nápojom z baru v reštaurácii, ktorý slúži tiež ako recepcia s možnosťou platby kartou. K dispozícii Vám je aj zasadacia miestnosť s kapacitou 50 miest.

Autá si zaparkujete na vedľajšom parkovisku. Bude nám potešením privítať Vás u nás v Penzióne Modrá ryba.