krásne štúdiá s kuchyňkou pri TK VADAŠ

Penzión Adria sa nachádza tesne vedľa termálneho kúpaliska VADAŠ a pešej zóny. Hosťom sú k dispozícii komfortne vybavené 2, 3, 4-lôžkové apartmány (štúdiá). Pribudli štúdiá s KLIMATIZÁCOU:
- 1x3 lôžko na prízemí + 50 EUR / turnus k pultovej cene,
- 3x4 lôžkové štúdiá na poschodí s novou luxusnou manželskou posteľou + 50 EUR / turnus k pultovej cene.

Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu (toaleta, sprchovací kút, umývadlo) a vlastný kuchynský kútik (chladnička, rýchlovarná kanvica, indukčná jednoplatnička, mikrovlnná rúra a potrebné riady). Izby majú LED televízor a WiFi pripojenie na internet. Rekreanti si môžu oddýchnuť na terasách alebo posedieť a pogrilovať pri záhradnom grile. Samozrejmosťou je uzavreté parkovisko vo dvore penziónu, kde je trampolína pre deti aj hojdačka pre relax.

Letná sezóna sa začína každý rok 01. júna, čiže je v platnosti letní cenník (viď sekciu CENNÍK). V hlavnej letnej sezóne (od 29.6.2019 do 1.9.2019) uprednostňujeme týždňové pobyty, t.j. turnusy od soboty do soboty. Ak by ste sa chceli ubytovať na menej nocí - je to možné (viď nižšie v dolnej časti cenníka) okrem HLAVNEJ LETNEJ SEZÓNY (od 13. júla do 17. augusta). Víkendové pobyty (do nedele) v mesiacoch júl - august nerealizujeme - za pochopenie Vám ďakujeme. Srdečne Vás očakávame v našom penzióne.


Preferujeme: Rodiny s deťmi