PENZION,CHATKY,KEMP - 100m od kúpaliska!

Bocskaiho dvor je situovaný v atraktívnej časti mestečka Štúrovo na južnom Slovensku, vo vzdialenosti len 100 metrov od známeho termálneho kúpaliska Vadaš. Práve vďaka svojej výbornej polohe v blízkosti vyhľadávaného rekreačného komplexu Vadaš Thermal Resort s termálnymi bazénmi a tobogánovým parkom si tak môžete dopriať dovolenku plnú relaxu a oddychu, nekončiacej zábavy ale aj športového vyžitia.

Spríjemniť Váš voľný čas si môžete taktiež rôznymi oddychovými aktivitami ako minigolf, rybolov, člnkovanie alebo jazda na koni. Na svoje si tu prídu aj milovníci futbalu, volejbalu a tenisu, či adrenalínoví nadšenci. Oddýchnuť si môžete aj pri spoznávaní prírodných krás nášho kraja. Istotne nevynechajte turisticky zaujímavé prírodné rezervácie Burdov, Leliansky les a Kamenínské slanisko s jedinečnou faunou a flórou. Na celodenný výlet sa rozhodne oplatí vybrať do blízkeho maďarského Ostrihomu, kde navštívite baziliku, katedrálu, múzeum s numizmatickou zbierkou alebo knižnicu s mnohými jedinečnými knihami a kódexmi.

Počas celého roka Vám ponúkame komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou 40 lôžok. Pripravene sú tu pre Vás štyri moderne zariadené 4- a 5-lôžkové apartmány, dve 4-lôžkové chatky (murované budovy), tri 4-, 5- a 6-lôžkové UNI-chatky. Možnosť kempovania! Súčasťou všetkých apartmánov je vždy spálňová časť s posteľami a LCD televízorom so satelitným príjmom ako aj kuchynská časť vybavená keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a jedálenským posedením. Súčasťou každého apartmánu je taktiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Zaistené je tu rovnako bezplatné Wifi alebo káblové pripojenie na internet.

Výborne oddýchnuť si môžete aj v pekne upravenej záhradnej časti s terasou a altánkom s vonkajším posedením. Zatiaľ čo sa Vám na grile budú pripravovať voňavé grilované špeciality, zabaviť sa môžete napríklad pri futbale, hre petanque, relaxovaním na záhradnej hojdačke alebo s Vašimi detičkami na detskom ihrisku s pieskoviskom, hojdačkou a obľúbenou trampolínou. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že si u nás počas Vášho pobytu výborne oddýchnete a odnesiete si množstvo jedinečných zážitkov! Srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.