Výhodná poloha za super cenu !

Apartmány Habrman sa nachádzajú v obci Podhájska pri letnom kine, neďaleko termálneho kúpaliska. V tesnej blízkosti ubytovania - vo vzdialenosti len 200 metrov, môžete využívať aj služby letného kina, obchodu s potravinami či hostinca.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie apartmánového typu so samostatnými vchodmi. Každá z izieb disponuje vlastným sociálnym zariadením, vybavenou kuchynkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a LCD televízorom. Ubytovanie Habrman je tak veľmi vhodné pre rodiny s deťmi.

K dispozícii sú Vám tu tri 3-lôžkové izby s vlastnou kuchynkou a sociálnym zariadením, ako aj jeden apartmán s oddelenou spálňou, kuchyňou a vlastným sociálnym zariadením. Príjemne oddýchnuť si tu môžu hostia pri vonkajšom posedení na priestrannej terase. Pripravený tu pre Vás máme aj jeden veľký 3-spálňový apartmán s kapacitou pre 6 až 8 osôb. Apartmán je vhodný pre väčšiu skupinu hostí a patrí k nemu aj vonkajšia terasa.

Vo dvore ubytovania nechýba ani altánok s krbom či detské ihrisko s hojdačkami a šmýkačkou. Po dohode poskytujeme hosťom pri príchode a odchode bezplatný odvoz na železničnú stanicu. Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá