Loading

Ubytovanie Malinô Brdo

(43 objektov)

Chata Malina

Hrabovo, v rekreačnej oblasti, v lese
200m lyž. vlek,SAUNA,krb,WiFi,terasa,les

Chaty Liptovo (Skipark Ružomberok Malinô Brdo)

Hrabovo, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Pod zjazdovkou Skipark Malinô Brdo!

Drevenice a apartmány Jazierce

Ružomberok, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
V srdci prírody s možnosťou wellness

Chata Zebra

Hrabovo, v rekreačnej oblasti, v lese
Ubytovanie v lese,blízko vody,zjazdovky.
1 - 43 / 43

Malinô Brdo

Aby človek na Slovensku zažil radosť z hôr a nádhernej prírody, nemusí ísť len do Tatier. Dôkazom toho je aj stredisko Malinô Brdo, ktoré sa nachádza na úbočí Veľkej Fatry. Jeho výhodná poloha ponúka návštevníkom skvelé podmienky na lyžovanie, cyklistiku akéhokoľvek druhu či už pre skúsených cyklistov alebo pre rekreantov-amatérov a taktiež i turistické chodníčky pre tých, čo milujú pokoj a krásy prírody. Ak patríte medzi dobrodružnejšie typy, nenechajte si ujsť príležitosť vyskúšať rafting. Nech sa už rozhodnete svoj voľný čas využiť akokoľvek, v stredisku sa nachádza dostatok požičovní, kde si na svoj šport ľahko zoženiete príslušenstvo.

Stredisko ponúka hneď niekoľko typov ubytovania – cez penzióny, chaty, hotely až po priváty a byty. Ubytovanie v apartmánochpenziónoch je cenovo dostupné a vhodné najmä pre rodinky s deťmi.

Napriek tomu, že sa Malinô Brdo nachádza v lone prírody, žiaden návštevník sa nemusí báť, že ostane „odrezaný od sveta“ – len dva kilometre od tejto lokality sa nachádza mesto Ružomberok. Vstup do samotného strediska vedie cez Hrabovo, odkiaľ návštevníkov až na Malinô Brdo vyvezie 8-miestna lanovka.

Malinô Brdo je známe predovšetkým ako lyžiarske stredisko, ale jeho momentálne vybavenie sľubuje celoročnú zábavu aj pre náročn