CHALUPA PRE 18 OSÔB

Príjemné Apartmány Švárny sú situované v centre obce Lisková, v okrese Ružomberok, na prekrásnom Liptove.

Výborná východisková poloha apartmánov umožňuje ľahkú a rýchlu dostupnosť k turisticky najatraktívnejším a najvyhľadávanejším atrakciám Liptova. Apartmány sa nachádzajú neďaleko geotermálneho kúpaliska Bešenová, Aquparku Tatralandia a vodnej nádrže Liptovská Mara, kde si tiež zaplávate, ulovíte ryby alebo užijete rôzne vodné športy. V zimnom období si lyžiari a snowboardisti prídu na svoje v lyžiarskom stredisku Ski & Bike Park Malinô Brdo Ružomberok ako aj v lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry. V každom apartmáne sa nachádza navyše informačný materiál kde nájdete praktické rady a tipy na turistiku či na výlety do okolia.

Hosťom ponúkame celoročné ubytovanie v dvoch apartmánoch s celkovou kapacitou pre 18 osôb, ktoré je možné prenajať osobitne alebo spoločne ako chatu.

Prvý apartmán disponuje kapacitou pre 4 osoby. Je situovaný na poschodí a pozostáva zo spoločenskej miestnosti s kompletne vybavenou kuchynkou, terasy s nádherným výhľadom na Choč a dvoch 2-lôžkových spální. Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou, televízor so satelitným príjmom a WiFi pripojenie na internet.

Druhý apartmán disponuje kapacitou pre 10 osôb vrátane prísteliek. Prízemie tohto apartmánu tvorí spoločenská miestnosť prepojená s kompletne vybavenou kuchynkou a jedna 4-lôžková spálňa premium s terasou. Poschodie apartmánu pozostáva z dvoch 2-lôžkových spální a dvoch 2-lôžkových spální s možnosťou prístelky. Všetky spálne tohto apartmánu sú dovybavené televízorom so satelitným príjmom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V celom apartmáne využijete bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V záhrade si spoločne posedíte na záhradnej hojdačke, v altánku so záhradným posedení, ugrilujete špeciality na grile a vonkajšom krbe alebo si opečiete slaninku na ohnisku či uvaríte kotlíkový guláš. Areál objektu je osvetlený vrátane parkovania. Nachádza sa tu tiež miestnosť na odkladanie lyží a bicyklov. Príďte stráviť Vašu dovolenku do našich apartmánov, veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a vrátite sa opäť. Tešíme sa na Vašu návštevu!