Chata v lese,blízko vody,300m zjazdovka.

Chaty Malinô Brdo so skvelou polohou ubytovania v krásnej prírode, len 2 km od mesta Ružomberok, Vám ponúkajú širokú a rôznorodú škálu možností trávenia voľného času. Chaty sú umiestnené v lese, v tesnej blízkosti lanovky ale aj reštaurácií, autobusovej zástavky a obchodu.

Spríjemniť dovolenku si môžete prechádzkami, zberom lesných plodov, túrami či cyklistikou. Nové sily načerpáte pri návšteve neďalekého vodného raja Bešeňová. Históriu a kultúru regiónu si priblížite v pamiatkovej rezervácii ľudovej architektúry Vlkolínec. Na svoje si prídu aj nadšenci zjazdového lyžovania či skialpinizmu, a to na svahoch lyžiarskeho strediska Ski & Bike Park Malinô Brdo - Ružomberok.

Štýlové chaty ponúkajú ubytovanie pre náročných ako aj menej náročných klientov v krásnom prostredí Veľkej Fatry a Liptova. Na výber máte tieto tri chaty:

- Chatu Zebra, ktorá sa skladá z troch apartmánov s kapacitou pre 2 až 24 osôb pričom sa môžu ubytovať v chate aj osoby s telesným postihnutím. Chata Zebra Vám celoročne ponúka pohodlné ubytovanie pre 22 osôb. Objekt je rozdelený na dva komfortné mezonetové apartmány, z ktorých jeden prešiel kompletnou rekonštrukciou. Dva apartmány majú identické rozloženie všetkých miestností a samostatný vstup.

- Chatu Kamenár, ktorá má kapacitu ubytovania 16 osôb a je vhodná pre dve až štyri rodiny prípadne skupinu priateľov. Pripravená je tu pre Vás aj spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchyňa a dve kúpeľne zakaždým so sprchovacím kútom a toaletou.

- Chatu Alpina - je apartmánová chata, ktorá ponúka ubytovanie pre skupiny 2 až 32 osôb s možnosťou využitia spoločenskej miestnosti o kapacite 40 osôb, na usporiadanie oslavy prípadne školenia. Nechýba tu ani spoločenská miestnosť, kompletne vybavená kuchyňa, päť kúpeľní a šesť toaliet.

Pri každej chate nechýba vonkajšie posedenie, kde si rôzne dobroty pripravíte na grile, ohnisku či v kotlíku. Vaše ratolesti sa vyšantia na detskom ihrisku s preliezkami, pieskoviskom, šmýkačkami a hojdačkami.

Vaše autá si bezpečne zaparkujete pri každom jednom objekte. Ubytovanie u nás je ideálne pre rodiny s deťmi, skupiny blízkych či turistov. Nech už spadáte do akejkoľvek kategórie, ručíme Vám, že čas strávený v našich chatách v Hrabove bude nezabudnuteľný!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov