Útulná chata v krásnom prostredí

Chata Harmony sa nachádza vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Hrabovo pri Ružomberku. Oblasť je obklopená nádhernou scenériou Veľkej Fatry. Necelých 150 metrov od chaty je lanovka, smerujúca do lyžiarskeho strediska Ski Park Ružomberok Malinô Brdo.

Poloha chaty predurčuje Vašu dovolenku k rôznym aktivitám. Okolie dáva turistom aj cyklistom na výber preskúmať tie najkrajšie kúty Liptova. V lete sa ochladíte na jazere Hrabovo a príjemne si oddýchnete v známych slovenských aquaparkoch Vodný svet Bešeňová, Tatralandia či v kúpeľoch Lúčky. Vyhľadávanými atrakciami je aj Skanzen Vlkolínec a Likavský Hrad - Likava. Tých najmenších poteší návšteva Mini zoo Sidorovo. Len pár metrov od ubytovania si dokonale zalyžujete na upravovaných svahoch lyžiarskeho strediska Ski Park Ružomberok Malinô Brdo.

Komfortne zariadená Chata Harmony Vám ponúka celoročné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 10 hostí.

Spoločné chvíle s rodinou či priateľmi strávite v útulnom, drevom obloženom obývacom priestore s krbom, pohodlnými pohovkami a kreslami, jedálenským posedením a televízorom so satelitným príjmom. Z miestnosti sa vychádza na priestrannú terasu s vonkajším posedením. Na prípravu obľúbených jedál Vám je k dispozícii kuchynka, vybavená keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, chladničkou s mrazničkou a kompletným riadom. Na prízemí sa tiež nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, práčkou, stojanom na sušenie prádla a samostatnou toaletou.

Po dni strávenom na čerstvom vzduchu si nerušený spánok vychutnáte v dvoch 3-lôžkových spálňach a jednej 4-lôžkovej spálni. V prípade potreby Vám pripravíme detskú postieľku. Komfort Vám zaručí ešte jedna kúpeľňa s vaňou a toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Exteriér chaty Vám zaručí pekne strávený čas s blízkymi na terase s vonkajším posedením a slnečný deň ukončíte opekačkou na ohnisku. Bicykle a lyže Vám starostlivo uschováme v suteréne v miestnosti, kde sú k dispozícii aj sušiče na lyžiarky. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri chate.

Veríme, že u nás strávite nezabudnuteľnú dovolenku so svojimi najbližšími. Tešíme sa na Vás v Chate Harmony.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá