Len 150 m lanovka Malinô-Brdo ski & bike

Štýlová chata RELAX leží uprostred lesov v rekreačnej oblasti Hrabovo, pri potoku v Hrabovskej doline. Obklopuje ju Národný park Veľká Fatra. Chata je vzdialená len 1 km od Ružomberka a len 150 metrov od kabínkovej lanovky v známom lyžiarskom stredisku SKIPARK Ružomberok s najdlhšou zjazdovkou na Slovensku. Dobre situovaná poloha chaty poskytuje široký výber možností ako stráviť príjemnú dovolenku v letnom i zimnom období.

V chate sa nachádzajú tri dvojlôžkové spálne (+ detská postieľka) a jedna veľká spálňa v podkroví pre 7 osôb. Je tu aj spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, plne zariadenou kuchyňou s jedálenským kútom. K dispozícii je 2x kúpelňa a 2 x WC. Chata má dva balkóny a terasu. Kúrenie je elektrické. Areál objektu je upravený, nájdete tu vonkajšie posedenie pri ohnisku, vonkajší krb, gril. Pre deti je k dispozícii pieskovisko, hojdačka aj detský bazén. Parkovanie je možné pri objekte, v zime sú potrebné snehové reťaze.

Atrakcie v okolí:
- 150 m kabínková lanovka do významného turistického centra Malinô Brdo, ktoré patrí medzi najvyhľadávanejšie lyžiarske strediská na Slovensku a je známe pod názvom Ski-park Ružomberok
- 200 m priehrada - možnosť kúpania, člnkovania
- 5 km - Vlkolínec - skanzen UNESCO
- 12 km Lúčky - Liečebné kúpele, ktoré poskytujú relaxačné a rekondičné pobyty, termálny bazén, saunu a fitnes
- 15 km Bešeňová - celoročne otvorený kúpeľný areál s termálnou liečivou vodou, predovšetkým na pohybové ústrojenstvo
- 20 km Lipt. Mara - vodná nádrž, možnosť vodných športov, kúpania a rybolovu
- 20 km Aquapark TATRALANDIA - Lipt. Mikuláš
- 25 km Demänovská dolina - jaskyne - turistika
- turistika a cykloturistika v oblasti Veľká Fatra, Nízke Tatry, Vysoké Tatry, Roháče

Oplatí sa pozrieť aj historické a kultúrne pamiatky, pri výbere ďalších možností Vám radi poradíme.