Loading

Ubytovanie Ski centrum Zverovka - Spálená dolina

(579 objektov v okolí 25 km)
Ski centrum Zverovka - Spálená dolina

Ski centrum Zverovka - Spálená dolina

Zuberec

Vysoké Tatry majú Tatranskú Lomnicu a Štrbské Pleso. Nízke Tatry zase Jasnú. Ide o moderné a pomerne rozsiahle lyžiarske areály určené pre všetky skupiny lyžiarov. Môžu im konkurovať aj Západné Tatry? Vďaka lyžiarskemu stredisku Zverovka – Spálená dolina môžeme odpovedať kladne.

Nachádza sa uprostred krásnych a majestátnych Západných Tatier, Roháčov. Priamo pod zjazdovky sa dostanete autom, ak je však parkovisko obsadené, môžete svojho tátoša nechať pri chate ZverovkaOsobitá. Lyžiarske stredisko Zverovka – Spálená leží v Spálenej doline pod Salatínom, jedným z najkrajších vrcholov Západných Tatier. Celkovo je stredisko umiestnené v azda najmalebnejšom prostredí a buďte si istý, že naživo je celé ešte krajšie ako na fotografiách.

Zverovka – Spálená je jedinečné stredisko práve skladbou svojich zjazdoviek. Dokáže vyhovieť všetkým lyžiarom, pretože sa tu nachádzajú zjazdovky každej kategórie. Deti môžu lyžovať na ľahkej trati, rodičia na stredne náročnej a tí, ktorým to bude málo sa vrhnú na čiernu, najnáročnejšiu zjazdovku.

Priamo na začiatku areálu sa nachádzajú dva z celkového počtu troch vlekov. Tieto vleky obsluhujú modré, najmenej náročné zjazdovky. Za strmšími svahmi sa musíte vybrať vyššie, no garantujeme Vám že to bude stáť za to. Z takmer 1,5 km dlhej sedačkovej lanovky sa naskytnú fantastické výhľady na masív Roháčov, Salatín. Budete si pripadať ako kdesi v Alpách. Z konečnej stanice sedačkovej lanovky vedie stredne náročná časť. V tejto časti je aj takmer 900 metrov dlhý vlek. V závere najdlhšej zjazdovky strediska si môžete vybrať menej strmú alternatívu alebo náročnú čiernu zjazdovku.

Celé stredisko je pravidelne udržované a upravované. Prírodný sneh je ponechaný len na čiernej časti zjazdovky. Samozrejmosťou je umelé zasnežovanie, vďaka ktorému stačia len mierne mrazy na to, aby bolo v Zverovke – Spálenej dostatok snehu. Na 5 kilometroch zjazdoviek sa nestihnete začať nudiť.

Úplný začiatočníci sa naučia lyžovať v lyžiarskej škole alebo snowboardovať v snowboardovej škole. V Zverovke – Spálenej myslia skutočne na každého. Z ostatného vybavenia strediska spomenieme reštaurácie s kvalitnou kuchyňou alebo bufety s mnohými rýchlo hotovými špecialitami.

Rôznorodé sú aj možnosti ubytovania. Napriek polohe vo vysokých horách si máte z čoho vybrať. Priamo pri zjazdovke leží turistická ubytovňa, k dispozícií sú ale aj mimoriadne útulné chaty. V širšom okolí je roztrúsených množstvo privátov alebo čoraz obľúbenejších apartmánov v blízkej obci Zuberec a Habovka. Bez ohľadu na Vaše preferencie si vyberiete to Vaše „naj“.

 

... zobraziť viac

Chata Spálená

0,6 km od Ski centrum Zverovka - Spálená dolina, Zuberec, v r...
Pár metrov od lyžiarskeho strediska :)

Chata Zverovka

1,7 km od Ski centrum Zverovka - Spálená dolina, Zuberec, na...
Lyžovanie a turistika v Roháčoch

Ťatliakova Chata

3,2 km od Ski centrum Zverovka - Spálená dolina, Zuberec, na...
Jedinečná chata v srdci Roháčov

Chata pri potoku

5,7 km od Ski centrum Zverovka - Spálená dolina, Zuberec, v rekreačnej oblasti, v lese
Chata v krásnom lesnom prostredí Roháčov

Chata Klementína

5,9 km od Ski centrum Zverovka - Spálená dolina, Zuberec, v r...
Štýlová chata s krbom a infra saunou!

Chata Šafrán

5,9 km od Ski centrum Zverovka - Spálená dolina, Zuberec, v r...
V tichom prostredí na okraji lesa

Drevenica Zuberec

5,9 km od Ski centrum Zverovka - Spálená dolina, Zuberec, v r...
Drevenica pod lesom, wellness, kone

Penzión u Michala

6,0 km od Ski centrum Zverovka - Spálená dolina, Zuberec, na...
Zažite dokonalý wellness v prírode!

Hotel Tatrawest

6,0 km od Ski centrum Zverovka - Spálená dolina, Zuberec, v o...
Hotel v Západných Tatrách v Roháčoch

Chata Bôrik

6,1 km od Ski centrum Zverovka - Spálená dolina, Zuberec, mim...
Chata v lese na samote