Chata s krbom v tichom lesnom prostredí

Chata Majka sa nachádza v krásnom prostredí lesa za obcou Zuberec, v blízkosti horského potôčika. Čaká Vás tu čerstvý horský vzduch, pokoj a súkromie. Od chaty môžete podnikať rôzne túry krásnou prírodou Západných Tatier - Roháčov, užívať si hubárčenie, osviežiť sa môžete v blízkom termálnom kúpalisku v Oraviciach a v zime si vychutnáte skvelú lyžovačku priamo v Zuberci alebo v blízkej Spálenej doline.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v útulnej chatke s kapacitou 10 osôb. Prízemie chatky je tvorené spoločenskou miestnosťou s krbom, rádiom a televízorom, plne zariadenou kuchynkou na prípravu vlastnej stravy, jedálenskou časťou a spoločnou kúpeľňou s toaletou. V podkroví chatky sú Vám k dispozícii tri spálne, jedna dvojlôžková a dve štvorlôžkové izby.

Pri chatke majú hostia vytvorené výborné podmienky pre príjemné posedenie na krytej terase, či opekanie, grilovanie a varenie kotlíkového gulášu na otvorenom ohnisku. K chate je celoročne zabezpečený prístup s možnosťou parkovania. V zimnom období odporúčame mať snehové reťaze, ale nie je to nutnosť, lebo cesta ku chate je v zime udržiavaná. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí