Relax a pohoda s rodinnou atmosférou

Dovolenkový dom Foxi je situovaný v atraktívnom prostredí Zuberca obklopený malebnou oravskou prírodou. Ubytovanie je vhodné pre rodinky s deťmi, turistov, lyžiarov a ostatných nadšencov krásnej scenérie Roháčov a Západných Tatier.

Okolie ponúka na výber veľké množstvo atrakcií, ako v letnom tak aj v zimnom období. V lete si tu prídu na svoje hlavne turisti. Zuberec je východiskovým bodom pre tie najnáročnejšie túry v Západných Tatrách - Tri kopy, Ostrý roháč a Baníkov. Pre menej náročných turistov odporúčame prechádzku na Roháčske plesá. V Zuberci tiež navštívite Múzeum oravskej dediny alebo sa schladíte v Brestovskej jaskyni. Celoročne si zaplávate v aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach. V zime si zas užijete zábavu v blízkych lyžiarskych strediskách Roháče Spálená, Zuberec - Janovky, Zuberec - Milotín, Ruba - Rúbaniská.

Celoročne dostupný dovolenkový dom je vhodný pre maximálne desať hostí. Po aktívne strávenom dni si oddýchnete sledovaním televízora s káblovým príjmom z pohovky v obývacej miestnosti alebo sa zabavíte spoločenskými hrami. Jedlo si vychutnáte v útulnej kuchynke, kde nájdete všetko potrebné k jeho príprave (elektrický sporák s rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, umývačku riadu a jedálenské posedenie). Na prízemí sa rovnako nachádza jedna spálňa s manželskou posteľou. K dispozícii je tu tiež kúpelňa s vaňou a toaletou.

Na poschodí nájdete jednu 4-lôžkovú spálňu s dvomi manželskými posteľami. Súčasťou spálne je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Ďalej sa tu nachádzajú dve 2-lôžkové spálne každá s manželskou posteľou a samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade potreby je k dispozícii detská postieľka. Svoje lyže a dva bicykle si môžete uskladniť v komôrke na prízemí. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Spoločne strávené chvíle si vychutnáte na terase pod slnečníkom, kde si pochutíte na dobrotách pripravených na grile. Detičky sa potešia pieskovisku, šmýkačke a rôznym hračkám uloženým v krabici. Zabavíte sa aj hraním futbalu, volejbalu či bedmintonu. Svoje autá si zaparkujete priamo pri objekte. Radi Vás privítame v našom Dovolenkovom dome Foxi s príjemnou rodinnou atmosférou.