Rodinný penzión s množstvom atrakcií!

Rodinný Penzión Pribiskô sa nachádza v blízkosti obce Zuberec, v tichom a turisticky atraktívnom prostredí Roháčov - Západných Tatier.

Penzión, pozostávajúci z dvoch budov, ponúka hosťom nájsť svoje obľúbené tatranské miesto na relax a turistiku v dvadsiatich dvoch 2-lôžkových a jednej 3-lôžkovej izbe, ktoré sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, WiFi pripojením na internet, sociálnym zariadením a fénom na vlasy. Pre náročnejších hostí penzión ponúka ubytovanie v siedmich jednoizbových alebo troch dvojizbových apartmánoch s balkónmi, ktoré sú vybavené ako štandardné izby a navyše je ich súčasťou chladnička.

V hlavnej budove penziónu je reštaurácia so zameraním na tradičnú slovenskú kuchyňu. Dospelí hostia si môžu príjemne posedieť v priestoroch krytej terasy s krbom alebo pri vonkajšom posedení v pekne upravenom areáli penziónu. Tí najmenší majú možnosť stráviť voľné chvíle v detskom kútiku a počas letných dní na trampolíne a detskom ihrisku.

Bohatá ponuka voľnočasových aktivít ako aj doplnkových služieb penziónu (tenisový kurt, minigolf, bowling, squash, fitnes, stolný tenis, stolný futbal, biliard, šípky...) v kombinácii s nádhernou okolitou prírodou poskytuje hosťom celoročne skvelé zázemie pre prežitie vynikajúcej dovolenky v kruhu rodiny a priateľov. Výborne sa môžete zrelaxovať v saune s ochladzovacím bazénom, prípadne pri masážach (na objednávku).

V letnom období si hostia radi vychutnávajú široké možnosti turistiky a cyklistiky, a tak spoznajú krásu Roháčskych plies a Juráňovej doliny, či obdivujú prekrásne výhľady pri trase Ostrým Roháčom, Rákoňom, Sivým vrchom... V zimnom období majú blízko k lyžiarskym strediskám Janovky a Milotín (2 km), ako aj vyhľadávanému lyžiarskemu centru Zverovka - Spálená dolina (8 km), kde ich bezplatne dopraví skibus. Výborne oddýchnuť si môžete aj pri návšteve blízkeho Múzea oravskej dediny (3 km) či termálneho kúpaliska a aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach (12 km).