Hotel v Západných Tatrách v Roháčoch

Hotel Tatrawest * je situovaný v tichom prostredí pri lese, len kilometer od obce Zuberec, ktorá je vstupnou bránou prekrásnej časti Západných Tatier - Roháčov.

Máte záujem o rekreačný pobyt, pracovné jednanie, firemné stretnutie, spoločenské akcie alebo rodinné oslavy? V našom hoteli ste na správnom mieste. Počas voľných chvíľ Vám odporúčame vychutnať si okolitú prírodu turistikou, cyklistikou alebo výletmi k okolitým atrakciám. Za návštevu určite stojí miestne Múzeum oravskej dediny a zaujímavá Brestovská jaskyňa. Relax a zároveň zábava na Vás čaká v Meander Parku Oravice, kde si v termálnych bazénoch oddýchnete a na prítomnom lyžiarskom svahu zalyžujete. Za lyžovačkou však nemusíte chodiť až do Oravíc, v Zuberci sa nachádzajú až dve známe lyžiarske strediská: Ski centrum Zuberec - Milotín a Ski centrum Zuberec - Janovky.

Hotel Tatrawest * je v prevádzke počas celého roka a disponuje celkovou kapacitou 97 lôžok vrátane prísteliek v hotelových ubytovacích jednotkách a turistickej časti hotela. Ubytovanie v hotelových izbách a apartmánoch Vám ponúkame v nasledovnom rozložení:

- štyri 1-lôžkové izby s možnosťou využitia prístelky,
- osem 2-lôžkových izieb,
- deväť 2-lôžkových izieb s možnosťou využitia prístelky,
- tri 3-lôžkové izby s možnosťou využitia prístelky,
- štyri 2-lôžkové apartmány s možnosťou využitia prístelky,
- tri 4-lôžkové apartmány s možnosťou využitia prístelky.

Izby sú komfortne zariadené s televízorom so satelitným príjmom a zakaždým s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Apartmány sú tvorené spálňou a obývacou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom a rozťahovacím gaučom, ktorý využijete ako prístelku pre jednu osobu. Samozrejmosťou každého apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Izby aj apartmány disponujú z väčšej časti manželskou posteľou a balkónom.

Na prízemí hotela je k dispozícii jeho turistická časť, kde využijete dve 2-lôžkové izby a jednu 3-lôžkovú izbu. Nachádza sa tu spoločná predsieň s posedením, televízor so satelitným príjmom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a dve samostatné toalety. V prípade záujmu Vám navyše ponúkame ubytovanie v piatich turistických chatkách s celkovou kapacitou 71 lôžok.

V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V spoločných priestoroch sa zabavíte hrou stolného futbalu, stolného tenisu, biliardu alebo sledovaním televízora so satelitným príjmom. Navyše tu využijete DVD prehrávač, rádio, video a detský kútik s hračkami. K dispozícii je Vám recepcia s možnosťou platby kartou, reštaurácia s barom, terasou ako aj kongresová a zasadacia miestnosť, zakaždým s kapacitou 40 až 60 miest s možnosťou zapožičania techniky. V hoteli sa rovnako nachádza lyžiareň, sušiče na lyžiarky a úschovňa na bicykle. Našim hosťom radi zapožičiame bicykle, detskú postieľku a žehličku. Pre maximálny komfort sme pre Vás pripravili možnosť relaxu v saune (za poplatok).

V areáli hotela si zahráte tenis, volejbal, futbal, posedíte s priateľmi na terase, poopekáte slaninku na ohnisku alebo uvaríte kotlíkový guláš. Tí najmenší sa potešia detskému ihrisku s preliezkami, hojdačkou, pieskoviskom a šmýkačkou. Tak teda zaparkujte Vaše autá priamo pri našom Hoteli Tatrawest * a naplno si užite dovolenku v Zuberci. Tešíme sa na Vás!