Komfortné apartmány so saunou, pri lese!

Apartmány Oravienka sú situované v nádhernom prostredí Roháčov, v malebnej a turisticky vyhľadávanej obci Zuberec, na Orave. Na svoje si u nás prídu dvojice, jednotlivé skupiny hostí, rodiny s deťmi.

Okolitá príroda ponúka celoročné možnosti relaxácie ako aj aktívneho oddychu v podobe turistiky, hubárčenia, cyklistiky či lyžovania. Neďaleko od objektu si môžete príjemne oddýchnuť a zrelaxovať v Aquaparku Meander Oravice, kde na Vás a Vaše ratolesti čakajú rôzne atrakcie. Pre milovníkov histórie tu čaká skanzen Múzeum Oravskej dediny Zuberec a tiež jedinečná krása Brestovskej jaskyne. Odporúčame Vám výlet k veľmi vyhľadávanému Oravskému hradu i Oravskej priehrade. Na lyžovanie sú Vám k dispozícii tieto známe lyžiarske strediská Roháče Spálená, Ski centrum Zuberec - Milotín a Ski centrum Zuberec - Janovky.

Celoročne Vám ponúkame prenájom v našich apartmánoch a štúdiách s celkovou kapacitou pre 20 osôb. Dispozičné riešenie v našich Apartmánoch Oravienka je nasledovné:

- dve 2-lôžkové štúdiá s manželskou posteľou,
- dva 3-lôžkové apartmány s manželskou posteľou, jedným samostatným lôžkom a dvomi prístelkami v obývacej časti, jeden z nich navyše s balkónom,
- jeden 4-lôžkový apartmán s manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a dvomi prístelkami v obývacej časti.

Súčasťou každej ubytovacej jednotky je televízor s káblovým príjmom, plne vybavená kuchyňa s chladničkou a mrazničkou, elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnou rúrou a varnou kanvicou. Samozrejmosťou všetkých ubytovacích jednotiek je aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V cene je zahrnuté WiFi pripojenie na internet a detská postieľka na vyžiadanie.

Pre všetkých hostí sú v suteréne objektu pripravené dve spoločenské miestnosti. V jednej z nich môžete stráviť príjemné chvíle pri krbe s rodinou, priateľmi či už pri jedálenskom stole alebo na pohodlnom veľkom gauči. V druhej zrelaxujete v infra saune alebo sa do sýtosti zabavíte počas hry na multifunkčnom stole.

Výborne si oddýchnete aj v altánku s posedením. Tu si pripravíte chutné jedlá na grile záhradného krbu alebo uvaríte kotlíkový guľáš. Pre lyžiarov je pripravený priestor na uskladnenie lyží a vysušenie lyžiarok. Vaše autá zaparkujete priamo pri objekte. Dúfame, že sa v Apartmánoch Oravienka budete cítiť príjemne. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty