Pekné ubytovanie pod Roháčmi

Penzión Šiška je situovaný v nádhernom prostredí Roháčov, v pokojnej okrajovej časti malebnej oravskej obce Zuberec. Vynikajúca poloha penziónu v blízkosti lesa s krásnym výhľadom na okolité hory poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu a relaxácie. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete príjemnými nenáročnými prechádzkami očarujúcou prírodou Roháčov, ale i náročnejšími horskými túrami alebo cyklotúrami. Relax si môžete dopriať v blízkych termálnych bazénoch kúpaliska a moderného aquaparku Meander Park v Oraviciach. V zimnom období si môžete vychutnať vynikajúcu lyžovačku na miestnych svahoch lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky v Zuberci alebo v neďalekom stredisku Zverovka - Spálená dolina.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie vo veľmi pekne zariadených izbách nášho rodinného penziónu. K dispozícii pre Vás máme dve dvojlôžkové a dve trojlôžkové izby. Pre rodinky s deťmi prípadne väčšie skupiny priateľov máme v našej ponuke ubytovania pripravené tri rodinné izby, skladajúce sa vždy z dvoch spální. Ubytovať sa tak pohodlne u nás môže aj 4 až 5-členná skupina hostí. K vybaveniu každej izby patrí televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou a toaletou.

Súčasťou penziónu je taktiež príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a možnosťou hrania biliardu. Všetci ubytovaní hostia môžu zároveň využívať dve plne zariadené kuchynky, v ktorých je zabezpečená možnosť prípravy vlastných chutných jedál. Oddýchnuť si môžete aj pri hraní stolného tenisu alebo pri grilovaní a opekaní v záhradnej časti penziónu s možnosťou vonkajšieho posedenia. Pre Vaše ratolesti je tu k dispozícii taktiež pieskovisko s hračkami a hojdačka. Veríme, že sa u nás budete cítiť vynikajúco a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Srdečne Vás k nám pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.