Luxusná chata so saunou, vírivkou, krbom

Máte radi saunovanie, relax vo vírivke, hranie stolného tenisu alebo oddychovanie pri krbe? Vítame Vás u nás, v našej prepychovej Chate u Gazdu, ktorá sa nachádza v rekreačnej oblasti obce Oravice, v pokojnom lesnom prostredí.

S radosťou Vás privítame každý deň v roku v našej Chate u Gazdu, ktorá disponuje celkovou kapacitou 16 osôb. Romantickú atmosféru Vám už pri vstupe do obývačky navodí majestátny krb. Práve tu si užijete spoločné chvíle pri pozeraní televízora so satelitným príjmom, hraní šípok, počúvaní rádia na gaučovom sedení. Po rozložení sa gauč dá použiť ako prístelka pre dvoch hostí. Milovníci varenia ocenia nadštandardne vybavenú kuchyňu (el. spotrebičmi a kuchynským riadom) s jedálenským sedením. Na prízemí sa tiež nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a vírivou vaňou.

Druhé poschodie chaty poskytuje dokonalý priestor pre harmonický spánok. Využívať môžete dve 4-lôžkové spálne a jednu 6-lôžkovú spálňu. Jedna z nich je dovybavená televízorom so satelitným príjmom. Medziposchodie je tvorené jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou. Komfort hosťom na poschodí poskytujú dve kúpeľne so sprchovacími kútmi, toaletami, práčkou a stojanom na sušenie bielizne. V podkroví máme priestor pre spánok šiestich detí. V celej chate je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Ak však preferujte dlhé rozhovory alebo len ničnerobenie, v suteréne chaty je pre Vás pripravený spoločenský priestor na rôzne akcie. K dispozícii je Vám tu barový pult so stoličkami, stolný tenis, infra sauna a samostatná toaleta. Vieme zabezpečiť služby masérky. Mysleli sme na najmenších a na požiadanie Vám dodáme detskú postieľku a vysokú stoličku. K úschove bicyklov slúži priestor pod terasou chaty.

Ranné slnečné lúče Vás zahrejú pri kávičke na vonkajšom posedením na terase. Máte radi grilovačku? U nás si špeciality urobíte priamo na grile. Nechýba ani kotlík na varenie gulášu. Vaše ratolesti sa zabavia v pieskovisku. Kladiete si otázku - čo už len k výbornej dovolenke chýba? Ste to Vy. Stačí prísť, zaparkovať autá priamo pri Chate u Gazdu a prežiť jedinečný čas. Tešíme sa na Vás!

Okolie sa núka na cyklistiku, turistiku, nenáročné prechádzky aj zber lesných plodov a húb v Západných Tatrách. V blízkosti sa zabavíte v bazénoch Termálneho kúpaliska aj Meander parku v Oraviciach. Výlet odporúčame do Múzea oravskej dediny v Zuberci alebo Brestovskej jaskyne. Lyžovanie či snowboarding sa počas zimy dá vykonávať na svahoch SKI Vitanovej, Meander Skiparku v Oraviciach alebo Ski centre v Brezovici.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí