Ubytovanie pod lesom, v blízkosti potoka

Rekreačné domy Roháče sa nachádzajú v prekrásnom horskom prostredí Roháčov, na okraji pokojnej malebnej obce Zuberec, v blízkosti potoka aj lesa. Vynikajúca poloha ubytovania je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, relaxu a športového vyžitia. Počas Vášho pobytu sa tu môžete venovať príjemným prechádzkam aj náročnejším horským túram kúzelnou prírodou Roháčov, spoznávaniu histórie v neďalekom Múzeu oravskej dediny, návšteve Brestovskej jaskyne či ochutnávkam výnimočne chutných tradičných špecialít v blízkych salašoch s možnosťou zakúpenia oštiepkov aj žinčice. Dokonalý relax na Vás čaká v termálnych bazénoch aquaparku Meander Park Oravice (12 km od ubytovania) spolu s možnosťou lyžovania na zjazdovke priamo pri bazénoch v Meander Skiparku Oravice. V zimnom období si však aj priamo v obci Zuberec vychutnáte skvelú lyžovačku a to v dvoch známych lyžiarskych strediskách Milotín a Janovky, alebo v blízkom špičkovom lyžiarskom stredisku Zverovka - Spálená dolina.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v dvoch samostatných Rekreačných domoch I a II spolu s celkovou kapacitou 32 lôžok vrátane prísteliek, ktoré sa nachádzajú na jednom spoločnom pozemku s prístupom ku každému z inej strany ulice.

Rekreačný dom I s celkovou kapacitou 18 lôžok predstavuje ubytovanie v samostatnom objekte, v ktorom je hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a príjemným gaučovým posedením, dve plne zariadené kuchyne (vybavené keramickou varnou doskou s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením) a spálne s pohodlnými posteľami, televízormi a vlastnými kúpeľňami s toaletami (dve 2-lôžkové, dve 3-lôžkové a dve 4-lôžkové izby). Samozrejmosťou vybavenia objektu je taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet. V záhradnej časti ubytovania je pre Vás pripravený altánok s posedením, grilom, vonkajším krbom, ohniskom aj kotlíkom na varenie gulášu, ako aj záhradná hojdačka či stolný tenis. K domu patrí taktiež vlastné parkovisko.

Rekreačný dom II s celkovou kapacitou 14 lôžok vrátane prísteliek si je možné prenajať ako celok pre jednu skupinu hostí alebo po dohode aj po samostatných poschodiach pre dve nezávislé skupiny návštevníkov. Na prízemí domu sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a gaučovým posedením, plne zariadená kuchyňa (vybavená rovnako ako v predchádzajúcom objekte) a dve 2-lôžkové a dve 3-lôžkové izby, vybavené vlastnými kúpeľňami s toaletami. Na poschodí objektu sa nachádza apartmán disponujúci dvomi 2-lôžkovými nepriechodnými izbami s balkónmi (so spoločnou kúpeľňou a toaletou) a kuchyňou, vybavenou elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, jedálenským posedením a televízorom. Aj k tomuto domu patrí záhradné posedenie s altánkom s krbom a všetkým vybavením ako u prvého domu. Samozrejmosťou ubytovania je taktiež možnosť bezplatného využívania WiFi pripojenia na internet spolu s parkovaním vo dvore. Pre najmenších hostí sme pripravili v záhradnej časti pieskovisko a hojdačku.

Veríme, že sa u nás budete cítiť maximálne príjemne a svoju dovolenku si v súkromí, pokoji a v kruhu rodiny či priateľov vychutnáte naplno! Tešíme sa na Vašu návštevu.