Zažite dokonalý wellness v prírode!

Chcete zažiť dokonalý relax v panenskej prírode pod vrcholkami hôr? Hľadáte ticho, kľud, peknú prírodu a vynikajúce miesto pre Vašu dovolenku? Toto všetko a omnoho viac Vám ponúka Penzión u Michala.

Penzión sa nachádza v malebnom prostredí Západných Tatier, pod lesom, pri zurčiacom potôčiku. Penzión Vás zaujme typickou drevenou architektúrou, rodinnou atmosférou, kvalitou poskytovaných relaxačných služieb a množstvom doplnkových aktivít, ktoré Vám spríjemnia dovolenku u nás.

Hosťom ponúkame ubytovanie v útulných 2 a 3 lôžkových izbách a v 2 rodinných 4-5 lôžkových apartmánoch. Každá izba i apartmán majú vlastnú kúpeľňu s toaletou, televízor, satelit, chladničku a Wi-Fi pripojenie na internet. Polovica z izieb má aj balkón.

Voľné chvíle môžete tráviť pri chutnom jedle alebo kávičke v štýlovej oravskej jedálni s otvoreným krbom a salónikom, pri harmonike s majiteľom penziónu alebo ľudovej hudbe, ktorú vieme po dohode zabezpečiť.

Nudiť sa u nás rozhodne nebudete. Zahrať si môžete biliard, stolný futbal, badminton, tenis, futbal aj elektronické šipky. Ak si chcete zacvičiť môžete využiť naše fittness centrum. Radi Vám zapožičiame bicykle, lyže, korčule a športové potreby. Deti sa potešia detskému ihrisku, trampolíne, hojdačkám, šmýkalkám a veľkému areálu s možnosťou hrania loptových hier. V areáli ubytovanie ja aj jazierko s možnosťou rybolovu. V zime si tu môžete aj zakorčuľovať. Chcete vyskúšať agroturistiku? U nás máte domáce zvieratka, obce, kravy a ponúkame aj jazdu na koni, v koči a v zime na saniach. Nechýba ani vonkajšie posedenie s ohniskom s možnosťou opekania a grilovania.

Samozrejme, že na poriadnej dovolenke nesmie chýbať poriadny relax. Po vyčerpávajúcej lyžovačke alebo túre môžete dožičiť svojmu telu výbornú masáž s upokojujúcou hudbou, môžete navštíviť naše wellness a relax centrum kde nájdete: bazénik s protiprúdom, vírivky, kneippov kúpeľ, tropický dážď, fínsku saunu, infrasaunu, rímsky parný kúpeľ, aromaterapiu, parnú soľnú saunu, parnú a eukalyptovú saunu, soľnú jaskyňu, tepidárium, telové ošetrenie, kozmetiku a manikúru.

Naše ubytovanie je vhodné pre rodinky, skupinky, páriky i jednotlivcov. Radi pre Vás zorganizujeme rodinné a firemné akcie, školenia, podujatia a oslavy rôzneho druhu. Tešíme sa na Vašu návštevu pod Roháčmi.