TOP Chalupa na okraji lesa, pri potoku

POZOR - Termíny na august a september ešte voľné!

Chalupa Chatár je situovaná v krásnom tichom prostredí podroháčskej obce Zuberec. Výborná poloha chaty na okraji obce v pôvabnom zátiší pri lese a potôčiku poskytuje našim hosťom dostatok súkromia a jedinečnú atmosféru pokoja a oddychu.

Ubytovanie je obzvlášť vhodné pre rodiny s malými deťmi práve pre rozľahlý uzavretý dvor s detským ihriskom, pieskoviskom, detským domčekom, hojdačkou, šmýkačkou, trampolínou a rozkošným milým psíkom Ronym. Pre rodičov je tu pripravený veľký altánok s možnosťou príjemného posedenia, grilovania a opekania. V zimnom období môžete u nás už tradične využívať služby najlepších inštruktorov lyžovania v okolí. Navštívte známe lyžiarske strediská Roháče - Spálená dolina, Milotín alebo Janovky. Vychutnávať relax si môžete aj v termálnych bazénoch kúpaliska a aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach, v Aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši alebo v Gino Paradise Bešeňová.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v komfortne zariadenom samostatnom rekreačnom dome, ktorý je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie až 20 osôb.

Na prízemí objektu je hosťom k dispozícii okrem dvojlôžkovej izby s možnosťou dvoch prísteliek kompletne vybavená kuchyňa (elektrický sporák s rúrou, rýchlovarná kanvica, chladnička, kuchynské príslušenstvo a riady), letná terasa, kúpeľňa s vaňou a toaleta. Poschodie chalupy rovnako ako aj jej podkrovie je tvorené:

- dvojlôžkovou izbou s možnosťou jednej prístelky, ktorá je vybavená televízorom, chladničkou a vlastnou kúpeľňou s toaletou,
- apartmánom s kapacitou pre 5 osôb. Súčasťou apartmánu sú dve spálne s televízorom (dvojlôžková a trojlôžková izba), kúpeľňa s toaletou a plne vybavená kuchyňa vhodná na plnohodnotnú prípravu vlastných jedál.

Ubytovaní hosti majú v objekte k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet a taktiež spoločenskú miestnosť s posedením a spoločenskými hrami. Nechýba tu stolný tenis či elektronické šípky. Ubytovanie v rekreačnom dome Chatár je určené nie len pre väčšie skupiny priateľov, ale aj pre jednotlivé páry a rodinky s deťmi. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené pred chalupou, resp. v jej uzavretom dvore. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a čoskoro nás opäť znovu navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.