Pokoj, súkromie, krásna záhrada...

Chalupu Lucia nájdete v prekrásnom prírodnom prostredí pod Roháčmi, v príjemnej pokojnej časti na okraji malebnej obce Zuberec.

Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom široké možnosti rekreácie, aktívneho oddychu a turistiky. Vyraziť môžete ku krásnym Roháčskym plesám, na Baníkov alebo Ostrý Roháč. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj jazdou na koni, návštevou Múzea oravskej dediny, dokonalým relaxom v bazénoch termálneho kúpaliska a aquaparku Meander Park v Oraviciach či výbornou lyžovačkou v miestnych lyžiarskych strediskách Milotín a Janovky alebo blízkom lyžiarskom stredisku Zverovka - Spálená dolina.

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome, ktorý je prispôsobený pre komfortné ubytovanie 9 až 12 osôb. K dispozícii je Vám tu 4 spálne - tri dvojlôžkové a jedna trojlôžková. Súčasťou objektu sú dve príjemné spoločenské miestnosti s televízorom, jedáleň a kompletne zariadená kuchyňa, slúžiaca na prípravu vlastného stravovania, v ktorej môžete využívať plynový sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou a mikrovlnnú rúru. Pre zabezpečenie komfortu ubytovania sú pre hostí v rekreačnom dome pripravené tri kúpeľne s toaletou. V celom objekte je navyše zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Areál ubytovania je vkusne upravený. Nájdete tu vonkajšie posedenie v altánku s možnosťou grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára aj blízko tečúci potok. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, milovníkov turistiky a skvelej lyžovačky. Parkovanie áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.