Výhodné ceny, vernostné zľavy

Penzión Roháč je situovaný na okraji podroháčskej obce Zuberec s krásnym výhľadom na hrebene Západných Tatier. Ideálna poloha ubytovania zaručuje pre návštevníkov dostatok možností na cyklistiku, horskú turistiku nádhernou prírodou Roháčov, relax a oddych v bazénoch blízkeho termálneho kúpaliska v Oraviciach, či modernom aquaparku Meander Thermal Park Oravice. Počas zimného obdobia sú tu vytvorené skvelé podmienky aj pre lyžiarov. Na výber majú hneď dve lyžiarske strediská, Milotín a Janovky, nachádzajúce sa priamo v obci Zuberec a lyžiarske stredisko Spálená - Zverovka.

Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie v príjemnom rodinnom penzióne. K dispozícii pre Vás máme tri vkusne zariadené trojlôžkové izby hotelového typu s možnosťou jednej prístelky. Všetky izby disponujú vlastnou kúpeľňou s toaletou, televízorom, satelitom, WiFi pripojením na internet a balkónom s utešeným výhľadom na okolité hory. Všetci ubytovaní hostia v týchto izbách môžu navyše využívať spoločenskú miestnosť a plne vybavenú kuchyňu s jedálenským posedením. Pre hostí preferujúcich ubytovanie apartmánového typu máme v ponuke samostatný apartmán s vlastným vchodom. Kapacita apartmánu predstavuje 6 osôb. Nájdete v ňom dve trojlôžkové spálne, spoločenskú miestnosť, kompletne vybavenú kuchynku s jedálenskou časťou a sociálne zariadenie. V jeho výbave nechýba taktiež televízor, satelit a WiFi pripojenie na internet.

V areáli penziónu majú hostia pripravené vonkajšie posedenie s altánkom a záhradným krbom. Pokojnú atmosféru ubytovania u nás dotvára blízkosť lesa a potôčik tečúci popri penzióne.

K doplnkovým službám penziónu patrí zapožičanie tenisových rakiet a horských bicyklov. Poskytujeme taktiež zľavovú kartu ORAVA PAS, na základe ktorej majú naši hostia zľavy na lyžovanie, lyžiarsku a snowboardovú školu či kúpanie v Meander Thermal Park Oravice. Parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore penziónu. Tešíme sa na Vašu návštevu.