Chata s krbom v krásnom prostredí Tatier

Privátna chata 68 je situovaná v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v príjemnej pokojnej časti obce Tatranská Lomnica. Chata predstavuje celoročne výborný východiskový bod pre podnikanie množstva turistických prechádzok a vysokohorských túr prekrásnou prírodou Tatranského národného parku. Blízko od nás to budete mať k všetkým známym atrakciám Tatier. Spríjemniť Váš pobyt si môžete výletmi do blízkych tatranských stredísk ako Starý Smokovec, Štrbské Pleso či Nová Lesná. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých milovníkov skvelej lyžovačky, ktorý si budú môcť vychutnávať pravidelne upravované zjazdovky miestneho lyžiarskeho strediska v Tatranskej Lomnici.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v pohodlne zariadenej samostatnej chate, ktorá je dispozične prispôsobená pre ubytovanie 6 až 8 osôb. Pri väčšej skupine náštevníkov je možnosť rozšírenia kapacity chaty prostredníctvom prísteliek až pre 11 osôb. Poschodie objektu je tvorené dvomi dvojlôžkovými spálňami s možnosťou využitia vždy jednej prístelky na roztiahnuteľnej pohovke. Na prízemí chaty je umiestnený menší apartmán s kapacitou pre 2 až 3 osoby, ktorý je zložený z dvojlôžkovej spálne a menšej spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a príjemným posedením. Okrem apartmánových priestorov je súčasťou prízemia chaty taktiež väčšia spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom a pohodlným gaučom využiteľným pre prespanie ďalších dvoch hostí. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži taktiež plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, plynovým sporákom s elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa s toaletou umiestnená na poschodí objektu, rovnako ako i samostatná toaleta na jej prízemí. Vykurovanie chaty je riešené plynovým ústredným kúrením.

Areál chaty je plne prispôsobený pre oddych ubytovaných hostí. Pripravené je tu pre Vás záhradné posedenie na terase a v altánku s možnosťou grilovania na záhradnom krbe. Pre Vaše ratolesti je tu k dispozícii hojdačka a pieskovisko. Pozemok chaty je ohraničený živým plotom. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.