Štýlová chata v srdci Vysokých Tatier!

Chata Lesana sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, v rekreačnej časti malebnej obce Stará Lesná. Ak plánujete dovolenku a túžite po pokoji a zároveň by ste chceli mať všetko na dosah ruky, Chata Lesana je pre Vás ideálnou voľbou. Milovníci turistiky a cyklistiky si v tejto lokalite zaručene prídu na svoje. Krásne vyhliadky a romantické prechádzky na Vás čakajú už v blízkom okolí chaty. Po dni plnom aktívneho oddychu výborne padne relax vo wellness centrách a bazénoch okolitých hotelov. Vo Vysokých Tatrách máte zaručene o celodenný program postarané.

Útulná a komfortne zariadená Chata Lesana poskytuje celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 9 osôb. Pokojný a ničím nerušený spánok si vychutnáte v jednej 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a dvoch 3-lôžkových spálniach s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Pripravená je tu pre Vás aj príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a gaučovým posedením s možnosťou jednej prístelky.

V plne vybavenej kuchyni s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou si pripravíte chutné raňajky, obedy aj večere. Kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou a toaletou je v chate samozrejmosťou.

Veríme, že nezabudnuteľné chvíle s rodinou či priateľmi prežijete aj v exteriéri chaty. Príjemne si oddýchnete pri grilovačke alebo pri voňavej kávičke v altánku. Využiť môžete aj služby Hotela Lesana, ktorý sa nachádza iba 300 metrov od chaty. Či už to bude wellness alebo reštauračné služby, spravíme maximum, aby ste sa u nás cítili ako doma. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri chate.

Radi Vás u nás čoskoro privítame. Tešíme sa na Vás!