Luxusný apartmán pre rodinky s deťmi

Apartmán Matilda sa nachádza v apartmánovom dome Júlia v obci Tatranská Lomnica. Hosťom poskytuje ubytovanie v moderne zariadenom apartmáne s pocitom súkromia i rodinnej pohody.

Apartmán Matilda má dve kompletne zariadené spálne a poskytuje pohodlie aj pre náročnú klientelu, či rodinky s deťmi. Vítané sú všetky vekové kategórie. Ako poďakovanie malá pozornosť pre Vás.

Spálne umožňujú pohodlné prenocovanie pre 4 dospelé osoby (2+2) a 2 deti. V jednej zo spální je aj rozkladací gauč v prípade potreby prístelky. Pre rodinky s deťmi sú samozrejmosťou dve rozkladacie prenosné postieľky, prebaľovací pult s vaničkou.

Spoločná miestnosť ponúka luxusne vybavenú kuchyňu s barovým pultom, zabudovanou chladničkou a modernými kuchynskými spotrebičmi. V obývacej časti sa nachádza 4 miestny gauč s konferenčným stolíkom, moderný LCD TV s prístupom na digitálnu televíziu UPC Direct s množstvom domácich aj zahraničných programov, rádio s CD, DVD prehrávač s USB vstupom pre Váš MP3 prehrávač a v celom apartmáne je k dispozícii vysokorýchlostný WiFi internet.

Na priestrannej terase je pre Vaše pohodlie k dispozícii záhradné sedenie pre 6 osôb ideálne na pohodové trávenie voľného času.

V kúpeľni sa nachádza WC, samostatný sprchovací kút, vyhrievaný stojan na uteráky, podumývadlová skrinka. Samozrejmosťou je práčka, stojan na sušenie prádla.

V blízkosti apartmánu Matilda sa nachádzajú detské ihriská s preliezkami a hojdačkami. Na aktívne trávenie voľného času slúžia tenisové kurty, cyklotrasy, bazény, bežecké trate i korčuliarska dráha. Vyznávači zimných športov si môžu pri lyžiarskych svahoch prenajať lyže, sánky, snowboardy, korčule či bežky.

Príďte k nám, tešíme sa na Vás.