Krásna príroda, zľavy na skipasy ,wifi,

Penzión Pažický je situovaný v tichom lesnom prostredí v rekreačnej oblasti medzi Tatranskou Lomnicou a obcou Stará Lesná s výhľadom priamo na Lomnický Štít.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v 13 útulných izbách vybavených nábytkom z prírodného dreva. K dispozícii sú Vám tu dvojlôžkové izby s možnosťou jednej, dvoch alebo troch prísteliek, jedna trojlôžková izba a jedna veľká rodinná šesťlôžková izba so zariadenou kuchyňou. Každá z izieb disponuje vlastnou kúpeľňou, toaletou a WiFi pripojením na internet. Niektoré z izieb sú navyše vybavené televízorom či balkónom s nádherným výhľadom na horizont Tatier.

V penzióne nechýbajú doplnkové služby ako možnosť masáži, či stolný tenis. Stravovanie je zabezpečené v reštaurácii priamo v penzióne so širokou ponukou jedál. V letnom období majú hostia možnosť využívať vonkajšie posedenie pod holým nebom, na terase alebo v krytom záhradnom altánku s grilom. Súčasťou areálu penziónu su dve jazierka, ktoré navodzujú atmosféru dokonalého pokoja.

K výbave penziónu patrí aj väčšia konferenčná miestnosť pre organizáciu školení či seminárov s kapacitou 20 až 30 miest. Parkovanie je zabezpečené priamo pri penzióne.

Skvelá poloha penziónu zabezpečí, že sa počas Vašej dovolenky s priateľmi či rodinou, určite nestihnete nudiť. V blízkosti len 50 až 300 metrov od objektu sa nachádzajú tenisové kurty, krytý bazén, wellness, detské ihriská, fitness, sauny či solárium.