Požičanie lyží pre ubytovaných zdarma!!!

Rodinný penzión Slnečný dom sa nachádza vo Vysokých Tatrách v známej Tatranskej Lomnici len 800 metrov od lyžiarskeho strediska a lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický štít.

Hosťom ponúkame ubytovanie v štyroch priestranných štvorlôžkových apartmánoch s celkovou kapacitou 16 lôžok. Apartmány sú dvojpodlažné s nádherným panoramatickým výhľadom na štíty Vysokých Tatier. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie a zariadený kuchynský kút (elektrický sporák, drez, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, všetky potrebné riady, káva, čaj, cukor, soľ). Samozrejmosťou je televízor a WiFi pripojenie na internet. Radi Vám zapožičiame detskú postieľku s kompletnou výbavou.

Spoločné chvíle môžete tráviť v herni, kde sú Vám k dispozícii spoločenské hry, knihy, biliard, stolný tenis, šípky a podobne.

Ak sa Vám na dovolenke nechce variť, navštívte našu reštauráciu na prízemí penziónu. Štýlový interiér, čerstvé, kvalitné a chutné domácke jedlá ulahodia každému návštevníkovi. Oheň praskajúci v otvorenom kozube už len dotvára perfektnú atmosféru. Deti môžu využiť detský kútik a pripravené hračky. V teplejšom počasí si vychutnáte jedlo či kávičku na terase pri potôčiku. Reštaurácia je vhodná na rodinné i firemné akcie, grilparty a rôzne posedenie. Pre našich hostí platí v reštaurácii zľava 20 % na všetky jedlá a nápoje.

Svoje autá si odparkujete na vlastnom parkovisku a ako bonus tu máte lyžiarsku školu i malý vlek priamo za penziónom.