Apartmán s hvezdárskym ďalekohľadom!

Luxusný Apartmán Luna sa nachádza v pokojnej a tichej časti obce Tatranská Lomnica, iba 50 metrov od zjazdoviek a lanoviek vedúcich na Skalnaté pleso a Lomnický štít. Ideálna poloha apartmánu je zárukou skvelej dovolenky v každom ročnom období. Ponorte sa do romantickej atmosféry podkrovného apartmánu odkiaľ môžete sledovať premenlivé scenérie Lomnického štítu, kamzíky na skalách či hviezdnu oblohu hvezdárskym ďalekohľadom, ktorý je súčasťou vybavenia apartmánu.

Či už túžite prežiť svoju dovolenku aktívne alebo si len oddýchnuť a poleňošiť v nádhernom prostredí, apartmán je pre Vás tou správnou voľbou. Milovníci turistiky si tu zaručene prídu na svoje, rovnako aj cyklisti. Odvážnejší môžu vyskúšať horolezectvo pod vedením skúsených horolezcov či vysokohorskú cyklistiku. Romantické duše určite nadchne člnkovanie na Štrbskom plese i jazda kočom konským záprahom. Ak k nám zavítate v zimnom období, nezabudnite si zabaliť lyže alebo snowboard, pretože k vlekom lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica prídete peši za 3 minúty. Môžete využiť aj špičkové wellness centrá v okolitých hoteloch a načerpať tak veľa novej energie. Garantujeme Vám, že z Tatranskej Lomnice nebudete chcieť odísť!

Vychutnajte si svoju dovolenku v luxusne zariadenom Apartmáne Luna s maximálnou kapacitou pre 4 osoby. Pokojný a ničím nerušený spánok si užijete v krásnej spálni s veľkou manželskou posteľou, rovnako ako aj v obývacej miestnosti na pohodlnom rozkladacom gauči pre dve osoby. Vo výbave obývacej miestnosti nájdete televízor so satelitným príjmom a veľký hvezdársky ďalekohľad, ktorý Vám poskytne prekrásny pohľad na nočnú oblohu.

Priestranná obývacia miestnosť je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s keramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v apartmáne samozrejmosťou, rovnako ako aj bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo v garáži apartmánového domu.

Zavítajte k nám na romantickú dovolenku pre dvoch či štyroch a veríme, že na ňu budete s láskou spomínať. Tešíme sa na Vašu skorú návštevu!