Retro chata uprostred lesa v Tatrách

Chata RETRO je umiestnená v obklopení nádhernej okolitej prírody Vysokých Tatier – v rekreačnej oblasti, v obci Stará Lesná. Je vhodná pre turistov, cyklistov, lyžiarov a skupinky priateľov, ktorí hľadajú pokoj, zeleň a tiché prostredie uprostred lesa na čerstvom vzduchu. Poskytuje ubytovanie počas celého roka s maximálnou kapacitou pre 6 osôb.

Na prízemí sa nachádza slnečná obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou, televízorom s káblovým príjmom, jedálenským posedením a terasou. Z miestnosti sa dostanete na priestrannú terasu s vonkajším posedením. Chutný obed si pripravíte v retro kuchyni s plynovým sporákom, rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. Ak by sa Vám variť nechcelo, zabezpečíme Vám stravu v našom susednom penzióne, ktorý je vzdialený necelých 20 m. Na poschodí sa pohodlne vyspíte v dvoch 3-lôžkových spálňach. Každá disponuje manželskou a samostatnou posteľou. V jednej zo spální je balkón s krásnym výhľadom na okolie. Komfort Vám zaručí kúpeľňa so sprchovacím kútom, uterákmi a toaletou. V celej chate je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Exteriér chaty ponúka možnosť stráviť nezabudnuteľný čas v kruhu najbližších tým, že si posedíte v altánku alebo priamo na terase pri chatke. Obľúbené špeciality si ugrilujete vo vonkajšom krbe. Svoje autá si bezpečne zaparkujete hneď vedľa chaty.

Ideálna poloha chaty zaručuje široký výber cyklistických, turistických či bežeckých trás v malebnej prírode národného parku vo Vysokých Tatrách. Počas horúcich letných dní sa osviežite v AquaFun parku Veľká Lomnica alebo v kúpeľoch v Novom Smokovci. Rodiny s deťmi si urobia výlety do botanickej záhrady v Tatranskej Lomnici, Tricklandie, Tatranského ľadového dómu Hrebienok. Adrenalín zažijete aj na bobovej dráhe Tatrabob. Lyžovačku si doprajete na svahoch lyžiarskych stredísk Tatranská Lomnica či Ski Jakubkova lúka.

Ak hľadáte súkromie na čerstvom vzduchu uprostred krásnej zelene v lone tatranskej prírody, Chata RETRO je pre Vás ako stvorená. Už teraz sa na Vás tešíme.