Deti do 4 rokov zadarmo!

Penzión Erika sa nachádza priamo v centre Vysokých Tatier, v obci Tatranská Lesná pri Tatranskej Lomnici, len 150 m od zastávky tatranskej železnice a autobusu.

Tatry ponúkajú svojim návštevníkom ideálne podmienky pre skvelú letnú i zimnú dovolenku. Predstavujú výbornú voľbu pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, horolezectva a romantického člnkovania. Nadšencov lyžovania či snowboardingu isto potešia špičkovo upravené zjazdovky v neďalekom lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica alebo Štrbské Pleso. Len 10 minút cesty autom od penziónu si môžete oddýchnuť v termálnych vodách bazénov v aquaparku AquaCity Poprad, so širokou ponukou wellness služieb. Penzión je vhodný pre rodinnú rekreáciu, podnikové zájazdy, školy v prírode, stužkové, svadby alebo lyžiarske kurzy.

Útulný rodinný Penzión Erika hotelového typu ponúka svojim hosťom ubytovanie s celkovou kapacitou 64 lôžok. Vybrať si tu môžete spomedzi jednej 1-lôžkovej izby, piatich 2-lôžkových, štyroch 3-lôžkových izieb (s možnosťou jednej prístelky) a z dvoch 4-lôžkových izieb. K týmto izbám patria spoločné sociálne zariadenia umiestnené na chodbách penziónu. Zároveň hosťom ponúkame ubytovanie v 12-tich apartmánoch (2, 3, 4-lôžkových), štandardne vybavených televízorom, príjemným posedením a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Na chodbe je k dispozícii chladnička a rýchlovarná kanvica.

Radi Vás privítame v našej štýlovej reštaurácii s televízorom, barom a terasou, kde ponúkame široký výber pestrých slovenských jedál, ako aj špeciality medzinárodnej kuchyne. Veríme, že sa pri večernom posedení pri vínku budete cítiť výborne a oceníte bohato zdobené priestory reštaurácie slovenskou nástennou ľudovou maľbou a keramikou.

Komfortné ubytovanie našich hostí dopĺňame službami 24 hodinovej recepcie, úschovne lyží a bicyklov a zapožičaním žehličky. V priestoroch celého penziónu je zaistené WiFi pripojenie na internet. Pre najmenších hostí sme pripravili detský kútik, kde sa môžu dosýta vyšantiť. Bezplatné parkovanie áut je zabezpečené hneď pri penzióne.

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a pri najbližšej dovolenke nás radi navštívite! Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi