Komfortný apartmán v nádhernej lokalite!

Apartmán Moni je situovaný na prízemí bytového domu, v prekrásnom prostredí Tatranskej Lomnice, s množstvom zaujímavých možností a atrakcií v bezprostrednej blízkosti od ubytovania.

Len 10 minút pešou chôdzou od apartmánu sa nachádzajú viaceré obchody, kaviarne, reštaurácie, železničná a autobusová stanica i kostolík. Na aktívne trávenie voľného času využijete futbalové a volejbalové ihriská, detské ihrisko, tenisové kurty, cyklotrasy, bežecké a korčuliarske trate, bazény i možnosť adrenalínovej jazdy na bobovej dráhe Tatrabob. S detičkami sa môžete vybrať aj do neďalekého AquaFun parku vo Veľkej Lomnici alebo do múzea Tricklandia v Starom Smokovci. Z apartmánu to máte rovnako blízko k vlekom lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica s možnosťou zapožičania lyží, snowboardov, sánok, korčulí či bežiek.

Náš moderne a účelne zariadený Apartmán Moni s celkovou kapacitou pre 2 až 5 osôb Vám celoročne poskytuje pohodlné ubytovanie vhodné najmä pre rodiny s deťmi ako aj náročnejšiu klientelu.

Pre našich hostí sme pripravili obývaciu miestnosť s dvomi rozťahovacími gaučmi, ktoré využijete ako komfortné prístelky pre 3 osoby. Nachádza sa tu tiež televízor so satelitným príjmom, rádio a prístup na presklený balkón. Súčasťou apartmánu je tiež plne zariadená kuchyňa vhodná na prípravu vlastných jedál, vybavená plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom, kávovarom, mixérom, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu ako aj jedálenským kútom s posedením.

V apartmáne je situovaná jedna spálňa s manželskou posteľou a vstavanými skriňami. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. V apartmáne je zabezpečené bezplatné vysokorýchlostné WiFi pripojenie na internet.

Na úschovu bicyklov, lyží či iného športového vybavenia Vám poslúži vyhradený uzamykateľný pivničný priestor. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri apartmáne. Tešíme sa na Vašu návštevu v Apartmáne Moni.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov