Unikátny oddych pod Vysokými Tatrami!

POZOR - Akciové balíky na Jarné prázdniny - viac v cenníku Jarné prázdniny.


V dedinke Stará Lesná sa v obklopení hôr nachádza Penzión Lomnicky, jedinečný svojou architektúrou. Panoráma Lomnického štítu dotvára atmosféru vhodnú na oddych s rodinou, ale aj firemné stretnutie.

V nádhernom prostredí Vysokých Tatier okrem aktívneho oddychu v podobe turizmu určite zrelaxujete v bazénoch AquaFun Parku Veľká Lomnica či AquaCity Poprad. Aktívni športovci si zahrajú golf na neďalekom ihrisku v Golfovom rezorte Black Stork. S Vašimi ratolesťami sa môžete vybrať na atrakcie, ako napr. Horská dráha Tatrabob, Indoor Fun Park Kamzíkovo alebo do zábavného parku Tricklandia. V zimnom období si dosýta zalyžujete na svahoch blízkych lyžiarskych stredísk Tatranská Lomnica, Starý Smokovec - Hrebienok a Starý Smokovec - Jakubkova Lúka.

V Penzióne Lomnicky s celkovou kapacitou 91 osôb si celoročne môžete vybrať z týchto štýlovo zariadených izieb a rodinných izieb:
- osem 2-lôžkových izieb, z toho 7 izieb s manželskou posteľou a 1 izba so samostatnými lôžkami,
- tri 2-lôžkové izby s manželskou posteľou a gaučom, ktorý po rozložení slúži ako prístelka pre 2 osoby,
- tri 3-lôžkové izby s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom,
- tri 4-lôžkové rodinné izby s dvomi 2-lôžkovými spálňami s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami,
- tri 4-lôžkové rodinné izby s obývačkou s gaučom, ktorý po rozložení slúži ako prístelka pre 2 osoby a 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou,
- tri 4-lôžkové rodinné mezonetové izby s obývačkou na dolnom poschodí, s gaučom, ktorý po rozložení slúži ako prístelka pre 2 osoby a 2-lôžkovou spálňou na poschodí s manželskou posteľou,
- tri 6-lôžkové rodinné mezonetové izby, s obývačkou na dolnom poschodí, s gaučom, ktorý po rozložení slúži ako prístelka pre 2 osoby a s dvomi 2-lôžkovými spálňami na poschodí s manželskou posteľou a dvomi samostanými lôžkami.

Súčasťou vybavenia všetkých izieb je televízor so satelitným príjmom a z niektorých izieb budete mať prístup na balkón s krásnym výhľadom. V prípade potreby Vám pripravíme detskú postieľku či zapožičiame žehličku. Každá izba má tiež vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

Hostia v zariadení nájdu aj kaviareň s terasou a vonkajším posedením. Stravovanie formou polpenzie si vychutnáte priamo v reštaurácii penziónu, ktorá je dovybavená detským kútikom. Oddych si doprajete v našom wellness centre s parnou fínskou saunou a priestrannou vírivkou alebo si s priateľmi zahráte biliard či spoločenské hry prístupné na recepcii. K dispozícii Vám je kongresová miestnosť s kapacitou 50 osôb, s možnosťou zapožičania potrebného príslušenstva po dohode.

V exteriéri penziónu sa Vaše ratolesti zabavia na detskom ihrisku s hojdačkou a šmýkačkou. Športovci si svoje lyže a bicykle odložia v miestnosti, ktorá je na to prispôsobená a vybavená sušičkou na lyžiarky. Vaše autá si zaparkujete priamo pri objekte. Ochotný personál Penziónu Lomnicky Vám rád zodpovie každú otázku a urobí všetko preto aby ste sa u nás cítili výborne. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Domáce zvieratá