Mezonet v Tatranskej lomnici pri vleku!

Moderný Mezonetový apartmán Jelena sa nachádza v najkrajšej osade Vysokých Tatier, v srdci Tatranskej Lomnice s krásnym výhľadom na Lomnický štít. Vďaka skvelej polohe, necelých 100 metrov od kabínkovej lanovky vedúcej na Skalnaté pleso či Lomnický Štít, je apartmán ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi, cestovateľov, romantické páry ako aj menšie skupinky hostí.

Príroda Vysokých Tatier ponúka celoročne skvelé možnosti pre športové aktivity ako je turistika, behanie či pokojné prechádzky okolím. V blízkosti je skvelá botanická záhrada, bobová dráha, mnohé atrakcie pre deti, kaviarne či reštaurácie, no potešia Vás tiež výlety prírodou na Skalnaté a Zelené pleso. Dokonalo si oddýchnete v kúpeľoch v Novom Smokovci, Tatranských Matliaroch alebo Tatranských Zruboch. Zrelaxujete sa aj v bazénoch vzdialenejšieho aquaparku AquaCity Poprad. Lyžiarske strediská Tatranská Lomnica, Hrebienok či Jakubkova lúka Vás v zimnom období privítajú na svojich perfektne upravených svahoch.

Novopostavený štýlový apartmán je Vám k dispozícii počas všetkých dní v roku. Nachádza sa na 2. poschodí apartmánového domu a ponúka ničím nerušený pobyt pre 5 až 7 hostí.

Na prízemí mezonetového apartmánu je Vám k dispozícii štýlová spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, videom, DVD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a pohodlným gaučovým posedením, ktoré slúži pre prespanie 2 hostí. Z kompletne zariadenej spoločenskej miestnosti sa dostanete nielen na útulný balkón, ale aj do plne vybavenej kuchyne.

Súčasťou apartmánu sú dve spálne. Útulná 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou dotvára prízemie apartmánu. Druhá 3-lôžková spálňa je umiestnená na poschodí. K maximálnemu pohodliu využijete v apartmáne peknú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletu. K uschovaniu svojich cenností Vám tu poslúži trezor. Zaistené tu máte aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí apartmánového domu si uchováte lyže. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri apartmánovom dome. V deň príchodu sa vyžaduje od hostí zloženie zálohy vo výške 50 EUR za prípadné spôsobené škody. Záloha Vám bude v deň odchodu v plnej výške vrátená, pokiaľ nebudú pri kontrole ubytovania zistené žiadne škody.

Tešíme sa na Vašu návštevu a pevne veríme, že v Mezonetovom apartmáne Jelena prežijete krásne strávený čas v kruhu svojich najbližších!