Srdce NP Poloniny

Hafičová chyža sa nachádza v prekrásnej prírode Národného parku Poloniny. Pri Vašej návšteve Vás v noci očarí najčistejšia a najzdravšia pravá poloninská tma s miliónmi hviezd na oblohe, čo predstavuje priam balzam na srdce aj dušu.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v zrekonštruovanom dome, ktorý bol postavený z nepálených hlinených tehál s veľkým dvorom, v blízkosti ktorého je aj malý hospodársky dvor s domácimi zvieratami (koza, zajace, sliepky, husi, kačice, morky), čo je veľmi poučné a zaujímavé najmä pre malých návštevníkov. Celková kapacita ubytovania predstavuje 8 - 9 osôb. K dispozícii sú Vám tu 3 spálne, dvojlôžková, trojlôžková a trojlôžková s možnosťou prístelky. Každá z izieb disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. V dvoch väčších izbách nájdete taktiež televízor. Samozrejmosťou v celom domčeku je WiFi pripojenie na internet.

Relaxovať a vychutnávať oddych si môžete v starostlivo udržiavanej záhrade s krytým sedením a malým detským ihriskom. Pripravený je tu pre Vás gril, kotlík a podľa možností aj čerstvé domáce vajíčka a zelenina priamo z domácej minifarmy.

V lete majú hostia možnosť kúpania v miestnom potoku alebo v biokúpalisku Sninské rybníky (32 km). Zaujímavosťou nášho regiónu sú, okrem prírodných krás, bezpochyby drevené sakrálne stavby - cerkvi. Ale aj tu však platí pravidlo: radšej raz vidieť ako stokrát počuť, takže veľmi radi Vás privítame v našom ubytovacom zariadení a veríme, že si u nás užijete príjemnú dovolenku. Do videnia v Uliči!