Wellness na horách s bohatými aktivitami

Hotel & Wellness centrum Javorná je situovaný v nádhernom horskom prostredí rekreačného strediska Drienica - Lysá, nachádzajúcom sa pod úpätím pohoria Čergov. Výborná poloha ubytovania uprostred prekrásnej prírody, v tesnej blízkosti lyžiarskych svahov v kombinácii so zabezpečenou bohatou ponukou oddychových aktivít je zárukou dovolenky plnej relaxu, pokoja ale aj aktívneho oddychu a športového vyžitia. Blízke okolie poskytuje našim hosťom výborné podmienky pre letnú turistiku a cykloturistiku s možnosťou podnikania množstva výletov do okolia ako aj skvelé možnosti zimných športov, od klasického lyžovania cez vychutnávanie si bežeckých tratí.

Súčasťou areálu hotela je krytý plavecký bazén s wellness centrom, kde si môžu ubytovaní hostia vychutnávať dokonalý relax vo vitálnom svete so starovekou eukalyptovou miestnosťou, hydromasážnou vaňou, fínskou a parnou saunou, infra-kabínkou, jacuzzi, tepidáriom, teplým a studeným bazénom, soľnou jaskyňou a relaxačnými priestormi s ponukou masáži.

Celoročne Vám Hotel Javorná ponúka pohodlné ubytovanie v príjemne zariadených dvojlôžkových až šesťlôžkových izbách, štúdiách s kapacitou pre 3 až 5 osôb a dvojlôžkových apartmánoch s možnosťou využitia jednej prístelky. Vybrať si u nás môžete ubytovanie dvoch kategórií - hotelového štandardu (s televízorom so satelitom a WiFi pripojením na internet) ako aj štandardu turistickej ubytovne. Súčasťou všetkých izieb, štúdií a apartmánov (oboch kategórií) je vždy vlastná kúpeľňa s toaletou.

Ubytovaní hostia majú počas ich pobytu zabezpečené chutné stravovanie v hotelovej reštaurácii s denným barom. Pre rodinné a firemné posedenia a podujatia je hotel vybavený kultúrno-spoločenskou kongresovou sálou a 6 salónikmi. Vo všetkých týchto priestoroch ako aj v hotelovej jedálni je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Spríjemniť Váš pobyt si môžete taktiež hraním biliardu, stolného futbalu a elektronických šípok. V areáli hotela môžete využívať detské atrakcie, terasy s možnosťou posedenia a opekania, tenisový antukový kurt ako aj viacúčelové multifunkčné ihrisko s možnosťou hrania rôznych loptových hier (basketbal, volejbal, atď.). Zaujímavosťou areálu hotela je rovnako zvernica na chov muflónov, danielov, divých svíň a čínskych jeleňov. Počas pobytu majú klienti možnosť využiť jazdu na koni z neďalekého Ranča Majire, zúčastniť sa rybačky v súkromnom rybníku alebo sa poprechádzať okolím Jakubovanskej priehrady. Známe pútnické miesto Ľutina ponúka možnosť prehliadky Baziliky Minor, Marianskej hory a miniskanzénu drevených kostolíkov. Turisti majú tiež možnosť navštíviť Šarišský hrad, či jaskyňu Zlá Diera v Lipovciach. Veríme, že u nás prežijete výnimočnú dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov. Srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.