LASTMINUTE -Vonkajší krb, vírivka, sauna

Rekreačný dom White House je situovaný v prekrásnom horskom prostredí rekreačného strediska Drienica - Lysá, nachádzajúcom sa v známom a vyhľadávanom pohorí Čergov. Vynikajúca poloha ubytovania uprostred jedinečnej prírody, v tesnej blízkosti lyžiarskych svahov a v kombinácii s bohatými možnosťami trávenia voľného času je zárukou dovolenky plnej relaxu, oddychu aj športového vyžitia. V letnom období je toto miesto ideálne na turistické a cykloturistické výlety s možnosťou hubárčenia a zberu sladkých lesných plodov. Milovníkom kultúrno-historických pamiatok odporúčame navštíviť neďaleké mesto Sabinov (3 km), kde Vás istotne nadchne mestské múzeum, radnica, historické piaristické gymnázium, renesančná zvonica a unikátne miestne kostoly. V zimnom období si tu prídu na svoje najmä milovníci zimných športov - zjazdového lyžovania, snowboardingu či bežkovania, nakoľko len 450 metrov od ubytovania sa nachádza lyžiarske stredisko Ski Drienica s 11-timi vlekmi s prírodným aj technickým snehom a možnosťou denného aj večerného lyžovania.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Rekreačnom dome White House (za prítomnosti majiteľa) s celkovou kapacitou 21 lôžok vrátane prísteliek. Hosťom sú tu k dispozícii tri 2-lôžkové izby, jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková izba. Dve 2-lôžkové izby sú vybavené televízormi a majú vlastnú kúpeľňu s toaletou, vo zvyšných izbách sa televízor nenachádza a hostia majú k dispozícii jednu spoločnú kúpeľňu s toaletou. Na prípravu chutných domácich jedál tu môžete využívať plne zariadenú kuchyňu, vybavenú plynovým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Súčasťou kuchyne je aj priestranná spoločenská časť s televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a spoločenskými hrami.

Pre náročnejších hostí, rodinky či väčšie skupiny priateľov je tu pripravený aj jeden mezonetový apartmán, kde nájdete spálňovú časť s manželskou posteľou prepojenú so spoločenskou miestnosťou, vybavenou televízorom so satelitným príjmom a pohodlným rozťahovacím gaučom (slúžiacim aj ako prístelka pre 2 osoby). V tejto časti apartmánu sa nachádza taktiež plne zariadený kuchynský kút (s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením) a priestranná kúpeľňa s toaletou. Po schodoch sa vchádza do príjemnej podkrovnej časti apartmánu s druhou spálňovou časťou, kde sú hosťom k dispozícii 4 pevné samostatné lôžka. Samozrejmosťou ubytovania vo všetkých izbách aj apartmáne je možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

V súkromnom wellness centre (nachádzajúcom sa priamo v suteréne domu) so suchou fínskou saunou, parnou tureckou saunou, vírivou hydromasážnou vaňou, infrasaunou, ochladzovacou a relaxačnou miestnosťou s krbom si môžete dokonale oddýchnuť a relaxovať počas celého pobytu (za menší poplatok). V upravenej záhradnej časti pri dome si príjemne poseďte napríklad na terase, záhradnej hojdačke alebo v altánku s krbom, kde je aj možnosť opekať, grilovať a variť kotlíkový guláš. Ak si želáte aktívne stráviť spoločný čas s priateľmi či rodinou, využite priestranné ihrisko s možnosťou hrania futbalu, volejbalu, basketbalu, stolného tenisu či šípok. Vaše detičky sa zatiaľ môžu smelo zabávať na detskom ihrisku s pieskoviskom, hračkami, šmýkačkou, hojdačkou alebo v detskom bazéne. Pohodlné parkovanie až 8 áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a vychutnáte si tak dovolenku, po akej ste dlho túžili. Tešíme sa na Vašu návštevu!