Chata blízko lesa, vlekov a aquaparku.

Hľadáte komfortne vybavenú chatu obklopenú horami? Ak áno, ste na tom správnom mieste. Naša Chata Čremošné je situovaná v maličkej, tichej obci s rovnomenným názvom Čremošné, vzdialenej len 5 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie je vhodné pre turistov, skupinky hostí, aktívnych dovolenkárov či rodinky.

Máte radi aktívny oddych alebo preferujete skôr pokojnú dovolenku? V oboch prípadoch je obec Čremošné tou správnou voľbou pre Vás. Ak Vás napĺňa zber húb alebo lesných plodov s rodinkou či priateľmi, okolitá príroda je na to ako stvorená. Miestny kraj spoznáte aj zo sedla bicykla po žltej cyklistickej trase z Turčianskych Teplíc do Žarnovickej doliny. V horúcich dňoch si zaplávate v blízkych bazénoch Spa & Aquaparku Turčianske Teplice ako aj Termálneho kúpaliska Vieska. Zrelaxovať sa tiež môžete v Kúpeľoch Turčianske Teplice. Určite Vám odporúčame pozrieť sa do prekrásnej Harmaneckej jaskyne, vzdialenej len 15 minút cesty autom od chaty. Lyžiari a snowboardisti si prídu na svoje v lyžiarskych strediskách Dolný Harmanec alebo Ski Turecká - Krížna.


Naša nadštandardne zariadená Chata Čremošné je Vám k dispozícii počas celého roku. Maximálna kapacita chaty je 22 osôb, pričom máte na výber z:
- dvoch 3-lôžkových spální, jedna s prístelkou,
- troch 5-lôžkových spální.

V prípade záujmu je celoročne za doplatok k dispozícii izba s manželskou posteľou. V letných mesiacoch je možné doobjednať si horné poschodie s 2 spálňami a 7 lôžkami.

Spoločenská miestnosť s krbom, ktorú využijete ako miesto svojho oddychu po dlhom a náročnom dni, disponuje komfortným gaučom a kreslami. Tu si v pokoji pozriete televízor so satelitným príjmom alebo vychutnáte špičkový film z nového DVD prehrávača. K dispozícii je taktiež ping-pongový stôl a detský kútik. Na prípravu Vašich jedál Vám poslúži bohate vybavená kuchyňa, v ktorej budete mať možnosť využiť jedálenské posedenie, elektrický sporák s rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu či chladničku s mrazničkou. Aby sme zabezpečili Vaše maximálne súkromie, pripravili sme kúpeľne so sprchovacími kútmi rozdelené pre dámy a pánov, ako aj štyri samostatné toalety. Kedykoľvek môžete využiť práčovňu s novou práčkou na opratie Vašej bielizne.

V exteriéri chaty si v peknom drevenom altánku uvaríte chutný guláš v kotlíku, ugrilujete špeciality na grile alebo opečiete klobásky na ohnisku. V garáži Vám radi uskladníme Vaše lyže i bicykle. Svoje autá si zaparkujete priamo pri chate. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu v Chate Čremošné!