Ubytovanie v krásnom prostredí pod horou

Rekreačný domček Zigo je situovaný v krásnom tichom prostredí Jasenskej a Belianskej doliny, na okraji malebnej obce Belá - Dulice, nachádzajúcej sa 12 km juhovýchodne od mesta Martin. Ideálna poloha ubytovania priamo pod horou a v obklopení lesa poskytuje našim hosťom nie len dostatočné súkromie, ale aj široké možnosti aktívneho oddychu, turistiky a rekreácie. Vychutnávať si tak počas Vašej dovolenky môžete množstvo príjemných turistických prechádzok a cyklistických tras krásnou prírodou Národného parku Veľká Fatra. V zimnom období potešíme všetkých milovníkov lyžovania, ktorý si radi doprajú skvelú lyžovačku v blízkom lyžiarskom stredisku Jasenská dolina (2 km), vo Valčianskej doline (18 km) či na Martinských holiach (30 km). Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj jazdou na koni, skalolezectvom, horolezectvom, pozorovaním divej zveri či návštevou kúpaliska v neďalekom Martine.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v pekne zariadenom samostatnom rekreačnom domčeku, nachádzajúcom sa vo dvore rodinného domu majiteľa. Celková kapacita ubytovania predstavuje 16 osôb. Na poschodí domčeka sú hosťom k dispozícii 4 štvorlôžkové spálne, vybavené televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Prízemie objektu je tvorené spoločenskou miestnosťou s krbom, so štýlovým pohodlným posedením a televízorom so satelitom. Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou vhodnou na prípravu vlastných chutných jedál. Prízemie domčeka je vybavené taktiež ďalšou samostatnou toaletou. Samozrejmosťou ubytovania je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou rekreačného domčeka je klenbová kamenná pivnica s možnosťou príjemného posedenia, varenia chutného kotlíkového guláša a grilovania na záhradnom krbe a grile. Parkovanie Vašich áut je možné priamo v uzavretom dvore rodinného domu.