Loading

Ubytovanie Meander park Oravice

(356 objektov v okolí 25 km)
Meander park Oravice

Meander park Oravice

Oravice

Snívate o návšteve moderného aquaparku, no úplne iného, ako sú všetky ostatné? O parku kdesi na konci sveta, tam kde nie je žiaden zhon, ani davy ľudí uprostred prírody? V tom prípade Vám odporúčame Oravice. Kedysi boli obyčajnou oravskou dedinkou neďaleko od poľských hraníc, no práve Meander Park Oravice ich robí výnimočnými.

Oravice nájdete len pár kilometrov od brány Západných Tatier, Zuberca. Stredisko je naozaj moderné a je v zaujímavom kontraste s okolitou prírodou a majestátnymi horami. V Thermalpaku Oravice nájdete pre každého niečo, je jedno či ste plavec, alebo si chcete vo vode len príjemne oddýchnuť. A nemajte obavy, že sa vo vode nezabavíte napríklad v zime, či chladnom počasí. Priamo v dedinke je aj krásne lyžiarske stredisko, vďaka tomu môžete priamo zo zjazdovky vkĺznuť do teplej termálnej vody.

Ale poďme si predstaviť Meander Park Oravice podrobnejšie. Centrom strediska je jeden veľký, skutočne veľký športovo relaxačný bazén. V jednom bazéne nájdete masážne lavice, tryskyvodný hríb. Druhá časť je určená pre dobrých plavcov. Plavecká časť bazénu má dĺžku 25 m, čo uspokojí všetkých. No ak by bolo takéto plávanie nebodaj málo, tak môžete využiť aj umelé vlny. Budete si pripadať ako na otvorenom mori a vlnky sa s Vami budú jemne pohrávať. Nájdete tu aj ďalšie relaxačné bazény, kde Vás budú maznať všakovaké tryskyvírivky. Niektoré z bazénov sú prepojené a tak sa z jedného do druhého dostanete bez nutnosti vyjsť z vody. Samozrejmosťou v každom z bazénov je príjemne teplá voda. Najteplejšia je v geotermálnom bazéne, kde je teplota vody až 38 °C. Vaše ratolesti sa vybláznia v malom detskom bazéniku, do ktorého sa môžu štýlovo skĺznuť po šmýkačke. Určite sa v ňom nudiť nebudú.

A pre tých najnáročnejším máme ešte čosi navyše. Ten najvyšší luxus, ten maximálny pôžitok z vody si užijete vo vírivom bazéne, v perličkovom kúpeli. Takéto bazény sú pre Vás pripravené rovno dva a určite si ich nenechajte ujsť. V perličkovom kúpeli si maximálne oddýchnete, no ak budete chcieť rozprúdiť krv v žilách, tak sa vydáte na tobogán. Nie je žiaden drobec, jeho dĺžka je rovných 100 metrov a jazda je zážitkom.

Aby bola starostlivosť o Vaše telo kompletná, ponúka Meander Park Oravice aj možnosť masážísauny. Pokiaľ ste si ešte nič z toho nikdy nedopriali, v Oraviciach to môže byť prvý krát. Tento aquapark ponúka moderné zariadenie na vysokej úrovni, samozrejmosťou je aj bezhotovostná platba za všetko v bufetoch či reštaurácií. Pri vstupe dostanete náramok, na ten sa Vám započítavajú platby a tie uhradíte pohodlne pri odchode. Navyše v Oraviciach myslia aj na rodiny, s deťmi si jedinečný zážitok v termálnej vode doprajete za špeciálne zvýhodnené ceny. Oravice Vám dávajú o dôvod viac, prečo navštíviť krásnu Oravu.

... zobraziť viac

Chata Ľubica 128

0,2 km od Meander park Oravice, Oravice, v rekreačnej oblasti
Chata blízko kúpaliska a vleku

Koliba Hubertka

0,4 km od Meander park Oravice, Oravice, na okraji obce / mes...
Útulný a štýlový penzión, super lokalita

Chata OĽA Oravice

0,4 km od Meander park Oravice, Oravice, v rekreačnej oblasti...
"Len pár metrov od vlekov a termálu"

Apartmány a Chata Giewont

0,5 km od Meander park Oravice, Oravice, v rekreačnej oblasti...
Pri lese blízko termal park, SKI Oravice

Chata Yeti

0,6 km od Meander park Oravice, Oravice, v rekreačnej oblasti...
Kontaktujte nás prosím TELEFONICKY

Chata Bobík

0,6 km od Meander park Oravice, Oravice, v rekreačnej oblasti...
Chata v horskom prostredí pri bazénoch

Chata u Gazdu

0,7 km od Meander park Oravice, Vitanová, v rekreačnej oblast...
Luxusná chata so saunou, vírivkou, krbom

Chata Balko

0,7 km od Meander park Oravice, Oravice, v rekreačnej oblasti...
Oddych, zábava a relax pre celú rodinu

Chata Motýlik

0,8 km od Meander park Oravice, Oravice, v rekreačnej oblasti...
Luxusná nová chata v Oraviciach na Orave

Hotel Gobor

5,1 km od Meander park Oravice, Vitanová, na okraji obce / me...
Ideálny pre rodiny s deťmi