Oddych, zábava a relax pre celú rodinu

Chatu Balko nájdete v krásnom prostredí Oravíc priamo pri lese. Je tu nádherne v každom ročnom období. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete turistikou po neďalekej Juráňovej doline a Roháčoch, zbieraním húb i kúpaním sa v Meander Thermal Parku Oravice. V zime si výborne zalyžujete v Ski Meander Park stredisku rovno nad termálnymi bazénmi.

Našim hosťom ponúkame štýlové ubytovanie v novozrekonštruovanej samostatnej chate s celkovou kapacitou 19 osôb. Chata je ideálna na stretnutia s rodinou a priateľmi, ktorí uvítajú komfortnejšie bývanie. Na prízemí objektu je pre Vás pripravená priestranná spoločenská miestnosť s televízorom a krbom, ktorý príjemne vykúri aj ostatné izby. Práve drevo praskajúce v krbe dodá Vášmu večernému posedeniu v kruhu priateľov tú správnu atmosféru. Gauč je rozkladatelný s možnosťou dvoch lôžok. Nájdete tu aj kuchyňu so základnou výbavou pre prípravu chutnej stravy, veľkú chodbu s jedálenským posedením, kúpeľňu a toaletu. Na poschodí chaty sú dve samostatné štvorlôžkové spálne a menšia spoločenská miestnosť s televízorom a rozkladacím gaučom, ktorý je využiteľný ako dve prístelky. Druhé poschodie chaty tvoria dve dvojlôžkové a jedna trojlôžková spálňa.

Skvelým benefitom chaty je pekná veľká terasa, ktorá bola dejiskom nejednej oslavy. Môžete si tu nie len príjemne posedieť ale aj grilovať výborné dobroty vo vonkajšom krbe. K dispozícii je Vám aj záhradná hojdačka a pre najmenších je pripravený drevený domček s preliezkami. K tomu všetkému všade navôkol krásne a pokojné prostredie, ktoré treba zažiť. Príďte si preto vychutnať tunajšie krásne hory, sme presvedčení, že sa Vám u nás bude páčiť.