15% zľava na lyžovanie v SKI VITANOVÁ

Vila Orchidea sa nachádza na Orave v krásnom prostredí obce Vitanová, ktorá je vstupnou bránou do obľúbenej rekreačnej oblasti Oravice. Okolitá príroda Vám ponúka mnoho možností na turistiku a cykloturistiku. Vybrať sa môžete do Oravíc, Skorušinských vrchov i do Roháčov. V Oraviciach sa osviežite v termálnom kúpalisku alebo v novovybudovanom aquaparku Meander Park Oravice. Na výlet sa môžete vybrať do Juráňovej doliny, Zuberca, na Oravskú priehradu, Oravský hrad i do blízkeho Poľska. V zime Vám Orava ponúka dostatok snehu. Zalyžujete si priamo v obci Vitanová alebo v Oraviciach, kde na Vás čakajú kvalitné zjazdovky, vleky a sedačkové lanovky.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v samostatnom moderne zariadenom objekte, v ktorom sa spája moderný štýl s tradičnými materiálmi ako drevo, kameň a kov. Vila je situovaná pod lesom v záhrade rodinného domu majiteľa. Priamo z vily a priľahlého dvora máte možnosť prejsť do lesíka plného lesných plodov a húb. V zime sa tu zase môžete sánkovať a lyžovať. Malebnú atmosféru dotvára potôčik a krásne výhľady do okolia, kde môžete vidieť aj lesnú zver.

Penzión Orchidea poskytuje moderné ubytovanie vo farebne ladených izbách a apartmánoch, ktoré sú vybavené vlastnú kúpeľňou, toaletou, chladničkou, televízorom, WiFi internetom a prístupom na balkón či terasu.

Prízemie vily tvori priestranná spoločenská miestnosť s televízorom, satelitom, barovým pultom a kompletne zariadenou kuchyňou. Kuchyňa je vybavená kuchynským riadom, plynovým sporákom, mikrovlnou rúrou a varnou kanvicou. Tiež sú tu dve samostatné toalety. Na prízemí sa môžete ubytovať v samostatnom bezbariérovom apartmáne s vlastným vchodom, dvojlôžkovou spálňou, obývačkou s možnosťou dvoch lôžok na rozkladacom gaučí, zariadenou kuchyňou a kúpeľňou so sprchou. K apartmánu prislúcha aj terasa.

Na poschodí sú Vám k dispozícii tri dvojlôžkové izby, z čoho dve majú možnosť prístelky. Každá z izieb má vlastnú kúpeľňu s toaletou. Pre rodiny s deťmi je vhodné študio zložené z dvoch dvojlôžkových izieb a spoločnej kúpeľne s toaletou. Na tomto poschodí sa nachádza spoločný kuchynskú kútik vhodný na prípravu jednoduchých jedál. Všetky izby na tomto poschodí disponujú balkónom.

Podkrovie tvori dvojlôžková a trojlôžková izba, zariadená kuchyňa a kúpeľňa s toaletou. Podkrovie si môžete prenajať ako samostatný apartmán, ktorý je ideálny pre rodiny alebo menšie skupinky do 5 osôb.

V areáli ubytovania stojí veľký altánok s posedením a krbom. K dispozícii je aj hojdačka a atrakcie pre deti. Parkovať môžete priamo vo dvore. Pozývame Vás stráviť príjemnú dovolenku na Orave a tešíme sa na stretnutie s Vami.