Penzion pre celý autobus ľudí

Penzión Stela nájdete v oravskej dedinke Vitanová, nachádzajúcej sa v blízkosti známych termálnych kúpalísk Meander Thermal Park v Oraviciach (7 km) a Chocholowskie Thermy (7 km). Vhodný pre ubytovanie celého autobusu. Výborné umiestnenie obce zabezpečuje celoročne skvelé podmienky nie len pre oddych a rekreáciu našich hostí, ale aj turistiku v nádhernej prírode Roháčov a skvelú lyžovačku v blízkych lyžiarskych strediskách v Zuberci, Oraviciach a taktiež priamo v obci Vitanová. Veľmi blízko to máme aj k poľským hraniciam, navštíviť tak môžete Zakopané či Nowy Targ.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v pekne zariadených šiestich dvojlôžkových izbách, piatich trojlôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky a troch štvorlôžkových izbách penziónu. Každá z izieb disponuje rádiom, WiFi pripojením na internet a väčšina izieb taktiež vlastnou kúpeľňou s toaletou. Niektoré z izieb sú vybavené televízorom a balkónom. Všetci ubytovaní hostia môžu využívať tri spoločné plne vybavené kuchynky, v ktorých si pohodlne pripravia domácu stravu. Pre hostí, ktorí obľubujú ubytovanie apartmánového typu máme v našej ponuke komfortný apartmán s kapacitou troch lôžok. V apartmáne je okrem spálňovej časti kompletne vybavená kuchynka a vlastná kúpeľňa s toaletou.

Samotný penzión je zložený z dvoch častí, ktoré sú navzájom prepojené veľkou spoločenskou miestnosť s krbom, ktorá je vybavená LCD televízorom so satelitom a CD/DVD prehrávačom. K dispozícii je Vám tu aj bar, v ktorom sa môžete kedykoľvek osviežiť. Po dohode Vám tu radi zabezpečíme možnosť stravovania formou polpenzie. Príjemne vyplniť Váš čas si môžete hraním stolného futbalu, či relaxovaním v saune a vychutnávaním si masáží.

V areáli penziónu nechýba vonkajšie posedenie na terase, altánok so záhradným krbom, ohnisko či záhradná hojdačka. Bez obmedzení si tak u nás môžete užiť skvelú opekačku a grilovačku. K penziónu patrí navyše veľké parkovisko, s parkovaním preto nebude mať žiaden problém ani veľký autobus. Tešíme sa na Vašu návštevu.