Luxusná nová chata v Oraviciach na Orave

Na leto pripravujeme fínsku saunu a drevenú kaďu.


Chata Motýlik, chata na kanadský spôsob, sa nachádza v malebnom prostredí Oravíc na Orave. Vďaka vlastnej príjazdovej ceste, veľkému pozemku a okolitému lesu máte zaručené dokonalé súkromie.

Necelý kilometer od nás sa dokonalo zrelaxujete v bazénoch a wellness centre Meander parku alebo si užijete blahodarné účinky termálnej vody na Termálnom kúpalisku Oravice. V okolí sa nachádzajú trasy určené na cyklistiku, turistiku alebo nenáročné prechádzky so zberom plodov lesa. Aj deti ocenia blízkosť salašu. Lyžovanie a snowboarding je možný na svahoch Meander Skiparku Oravice aj Ski Vitanová.

Každý deň v roku si až 17 hostí môže dopriať krásnu dovolenku v našej Chate Motýlik. Na prízemí Vám atmosféru domova dotvorí drevo praskajúce v krbe. Krb je súčasťou obývacej miestnosti, kde sa nachádza aj televízor a gaučové sedenie (slúžiace ako jedna prístelka). Z obývačky sa dostanete na terasu s posedením aj do kompletne zariadenej kuchyne, kde si môžete navariť výborné jedlá. Prízemie sa skladá aj z 2-lôžkovej spálne so samostatnými lôžkami a kúpeľne so sprchovacím kútom, práčkou a toaletou.

Poschodie tvoria dve 2-lôžkové spálne s manželskými posteľami a východom na priestranný balkón. Taktiež sú tu dve 4-lôžkové spálne - každá s poschodovou posteľou, dvomi lôžkami a jednou prístelkou. Nechýba kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Rozľahlý pozemok je ideálny na hranie hier počas leta aj oddych. V príprave je altánok (jún 2019), kde bude okrem sedenia možnosť relaxácie vo fínskej saune a drevenej kadi. Altánok poslúžia aj ako úschovňa na bicykle a lyže. K dispozícii je tiež gril, kotlík, ohnisko, detská postieľka, vysoká stolička, hračky pre deti a badminton. Parkovanie áut je priamo pri chate. V zime je nutné použiť snehové reťaze. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi