Zľavy na vstupy do Meander Parku Oravice

Penzión Maťúsová je situovaný v atraktívnej časti centra malebnej obce Vitanová, nachádzajúcej sa v nádhernom prostredí Oravy, vo vzdialenosti len 5 km od obľúbeného termálneho aquaparku Meander Thermal Park Oravice. Nádherná okolitá príroda Západných Tatier - Roháčov poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti rekreácie ako aj aktívneho oddychu v podobe skvelej turistiky a cyklistiky. Okrem podnikania množstva turistických prechádzok, cyklistických a horských túr si Váš pobyt môžete spríjemniť vynikajúcim relaxom v termálnych bazénoch kúpaliska ako aj aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach, kde poskytujeme ubytovaným hosťom 15%-tné zľavy na vstupy. V zimnom období si tu na svoje prídu všetci milovníci zimných športov, ktorí môžu využívať lyžiarske stredisko priamo v obci - SKI Oravice (vo vzdialenosti len 400 metrov od penziónu), resp. stredisko Meander Skipark Oravice alebo lyžiarske strediská Janovky a Milotín v neďalekom Zuberci.

Celoročne Vám ponúkame príjemné, cenovo výhodné ubytovanie v 12 komfortne zariadených 2-lôžkových izbách nášho rodinného penziónu, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 40 osôb. Súčasťou každej izby je okrem manželskej postele taktiež pohodlné posedenie na rozťahovacej pohovke, využiteľnej podľa potreby pre prespanie 1 až 2 osôb. Vo výbave všetkých izieb nechýba televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Tri z izieb disponujú taktiež zabudovaným kuchynským kútikom s elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Ostatným ubytovaným hosťom je vždy na chodbe ubytovania k dispozícii spoločná plne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastných jedál, v ktorej výbave môžete využívať elektrický sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a mikrovlnnú rúru. Takýchto spoločných kuchýň máme v celom penzióne pre Vás k dispozícii spolu až štyri.

K penziónu patrí rovnako príjemná spoločenská miestnosť televízorom a posedením pre 20 osôb, nachádzajúca sa v samostatnej budove - mimo ubytovaciu časť penziónu. Pri spoločenskej miestnosti sa zároveň nachádza ďalšia plne vybavená kuchyňa ako aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia aj v pekne upravenej záhradnej časti ubytovania s krytou terasou a altánkami s posedením, s možnosťou grilovania na záhradnom grile. Pripravené tu pre Vás máme taktiež ohnisko s posedením, trampolínu či ihrisko s futbalovými bránkami.

Parkovanie Vašich áut je možné priamo v uzavretom dvore penziónu. V prípade záujmu o ubytovanie nás prosím kontaktujte výhradne TELEFONICKY. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a radi nás opäť čoskoro navštívite. Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá