Útulná chata, v blízkosti vleku!

Malebná príroda, zurčiaci potôčik a dokonalé ticho. To všetko na Vás čaká v našej útulnej Chate pod Skorušinou, ktorá je situovaná neďaleko oravskej obce Brezovica, v okrese Tvrdošín.

Ak ste sa rozhodli stráviť Vašu dovolenku v Brezovici, odporúčame Vám navštíviť všetky zaujímavosti a atrakcie v jej okolí. Za návštevu stojí Oravský hrad, skanzen Bobrova raľa v Podbieli i Múzeum oravskej dediny v Zuberci. V lete sa môžete plaviť loďou na Oravskej priehrade, zaplávať si, loviť ryby a zažiť adrenalín v podobe rôznych vodných športov. Len približne 500 metrov od chaty si užijete zimné športy v Lyžiarskom stredisku Ski centrum Brezovica, prípadne môžete vyskúšať lyžovačku v Ski Vitanová a Ski Parku Oravice.

Chata je celoročne dostupná a ponúka Vám komfortný priestor pre pobyt až 8 osôb. Ubytovanie je vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi a pobyty dobrých priateľov, nie však za účelom usporiadania hlučných osláv.

Prízemie chaty Vám poslúži ako spoločenský priestor, kde si pri praskajúcom dreve z krbu v obývacej časti príjemne posedíte, pozriete program v televízore so satelitným príjmom, vypočujete dobrú hudbu z rádia alebo si zahráte stolové spoločenské hry. V obývacej miestnosti využijete dve rozťahovacie kreslá ako prístelku pre dve osoby. Na prípravu vlastných pokrmov Vám poslúži kompletné zariadenie v kuchyni. Súčasťou prízemia je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodie sa presuniete točivými drevenými schodmi, ktoré Vás dovedú k trom 2-lôžkovým spálňam. Dve z nich sú dovybavené balkónom. Na poschodí je situovaná ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na terase pri chate môžete oddychovať od bežného pracovného ruchu a počúvať relaxačný šum prírody. Vaše lyže a bicykle si odložíte v miestnosti na to určenej a autá zaparkujete v blízkosti chaty, pri potoku. Veríme, že sa v Chate pod Skorušinou budete cítiť ako doma. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!